شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1398/09/24 شناسه خبر: 1554946
مدیر عامل یک شرکت تولیدی مطرح کرد؛
اشتغالزایی برای ۲۵۰ نفر /نبود ثبات در بازار مشکل تولیدکنندگان
مدیر عامل شرکت تولیدی کشت و خزل از بکارگیری ۲۵۰ نفر در این واحد تولیدی خبر داد و افزود: در حال حاضر ۲۵۰ نفر را به طور مستقیم و صدها نفر به طور غیر مستقیم در این واحد تولیدی مشغول به کار شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مومنعلی خزائی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت خزل در سال1385ثبت و در سال 1390 فعالیت و تولید خود را آغاز کرده که در حال حاضر 250 نفر را به طور مستقیم و صدها نفر را به طور غیر مستقیم مشغول به کار کرده است.

وی ادامه داد: این شرکت تولیدی انواع روغن خوراکی نباتی در احجام مختلف با برند ((نگین نهاوند)) و نگین طلایی وارد بازار می کند.

مدیر عامل شرکت تولیدی تاکید کرد: این شرکت تولیدی در راستای حمایت از تولید ملی و با هدف بکارگیری جوانان این مرز و بوم تاسیس شده است و ارائه دهنده انواع کنجاله و خوراک دام و طیور و خمیر صابون نیز در بازار است.

وی مهمترین مشکل تولید کنندگان در حال حاضر نوسانات قیمت و نبود ثبات در بازار دانست و گفت: واحدهای تولیدی به برنامه های بلند مدت و نگاه به آینده می توانند چرخهای تولید را فعال نگه دارند اما با این نوسانات قیمت امکان اجرای برنامه های بلند مدت نیست و گردش سرمایه واحدهای تولیدی بسیار کاهش یافته است.

مدیرعامل این واحد تولیدی "روغن نگین" را سرشار از دو نوع اسید چرب دانست و افزود: این روغن برای برای بدن انسان حکم کیمیا را دارد چون این دو نوع اسید چرب در بدن تولید نمی شوند و اولی اسید آلفا لینولنیک است که از بدن در مقابل حملات قلبی حفاظت کرده و موجب کاهش کلسترول بد بدن می شود و اسید چرب بعدی اسید لینولئیک یک اسید چرب امگا 6 است و برای مغز بسیار مفید است و در رشد نوزادان نقش بسزایی دارد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1554946
ارسال نظر
نظرات