شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1398/09/27 شناسه خبر: 1555884
با هدف واکاوی برنامه‌های داوطلبان نمایندگی مجلس انجام شد؛

فراخوان نامزدهای انتخابات برای حضور در برنامه اینترنتی «وقایع انتخابیه»

فراخوان نامزدهای انتخابات برای حضور در برنامه اینترنتی «وقایع انتخابیه»
شبکه اطلاع‌رسانی مرآت در نظر دارد با برنامه تحت عنوان «وقایع انتخابیه» در دو قالب گفتگو و مناظره به واکاوی برنامه‌های داوطلبان شرکت در انتخابات بپردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شبکه اطلاع‌رسانی مرآت استان سمنان در نظر دارد ذیل عنوان «وقایع انتخابیه» در دو قالب «گفتگو» و «مناظره» به واکاوی برنامه‌ها، اندیشه‌ها و مواضع داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس بپردازد؛ لذا آن دسته از داوطلبان که در بررسی‌های اولیه، از تأیید صلاحیت خود اطمینان حاصل می‌کنند، می‌توانند از هم‌اکنون برای حضور در شبکه اطلاع‌رسانی مرآت به منظور «ضبط» برنامه‌های مذکور اعلام آمادگی کنند.

چنان‌که اشاره شد این برنامه در دو قالب عمده اجرا خواهد شد؛ نخست، «گفتگو» که در طی آن ضمن طرح پرسش‌های مخاطبان ارجمند، برنامه‌های داوطلبان مورد بررسی و مداقه قرار خواهد گرفت.

و دوم، «مناظره» که طبعا در طی آن، داوطلبان به نقد مواضع یکدیگر خواهند پرداخت. طرف‌های مناظره نیز حسب تصمیماتی که در آینده با اخذ نظر از خود داوطلبان اتخاذ خواهد شد، به دو صورت تعیین می‌شوند:

اول، چنان‌چه هریک از داوطلبان فرد مشخصی را به مناظره فرابخواند، امکان مناظره برای آن دو فراهم خواهد بود.

دوم، چنان‌چه هیچ‌یک از طرف‌ها، دیگری را به مناظره فرانخواند، این امکان وجود دارد که پس از تبادل افکار با داوطلبان و توافق، طرف‌های مناظره‌کننده به واسطه قرعه‌کشی تعیین شوند.

اما فراخوان دوم مرآت خطاب به خبرنگاران و مجریان استان سمنان است. شبکه اطلاع‌رسانی مرآت استان سمنان درنظر دارد هریک از برنامه‌های مناظره خود را با مدیریت و اجرای یکی از خبرنگاران یا مجریان برگزار کند؛ بر این اساس تمامی خبرنگاران و مجریانی که تمایل دارند در این امر مشارکت کنند، می‌توانند با مجموعه مرآت تماس حاصل کنند و در فهرست خبرنگاران اجراکننده برنامه‌ها قرار بگیرند.

و فراخوان سوم؛ از عموم مردم شریف استان دعوت می‌شود تا علاوه بر ارائه پیشنهادات، پرسش‌های خود از کاندیداها را در اختیار شبکه اطلاع‌رسانی مرآت قرار دهند. مرآت خواهد کوشید تا پرسش‌های شهروندان استان را بی‌پرده و صریح با داوطلبان نمایندگی در میان بگذارد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره 09354913253 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1555884
ارسال نظر
نظرات