شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1398/09/29 شناسه خبر: 1556496
آیت‌الله شاهچراغی:

شورای نگهبان به کسی باج نداده و نخواهد داد/ مجلسی انقلابی می‌خواهیم

شورای نگهبان به کسی باج نداده و نخواهد داد/ مجلسی انقلابی می‌خواهیم
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: شورای نگهبان تا کنون به کسی باج نداده و پس از این نیز باج نخواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار مرآت، آیین نماز جمعه این هفته سمنان به امامت آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در مسجد تاریخی امام برگزار شد.

شاهچراغی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن سالروز میلاد پیامبر اولوالعزم، حضرت عیسی(ع) گفت: قرآن بر گردن مسیحیت حق حیات دارد؛ چراکه قرآن عیسای حقیقی را به دنیا معرفی کرد و مریم را به پاکی و به دور از خرافات به دنیا شناساند.

وی ضمن استناد به یک روایت، با بیان این که اسلام و امت اسلام به واسطه سه رکن اساسی که نخستین آن پیامبر اکرم(ص) است، «همیشگی» خواهد بود گفت: پیامبر(ص) فرمود من در اول امت هستم و امت با من آغاز می‌شود؛ مهدی(عج) در وسط امت است که دولت جهانی را تشکیل می‌دهد و آخر امت، عیسای مسیح است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در فراز دیگری از سخنان خود از قوه قضائیه درخواست کرد تا آشوب‌گران در وقایع را زودتر مجازات کند.

شاهچراغی در ادامه با بیان این که آمریکا از مقاومت مردم ایران می‌ترسد گفت: آمریکا می‌خواهد امید مردم به نظام و رهبری و دولت را به ناامیدی بکشد اما رهبر انقلاب بارها فرمود که من به آینده کشور امیدوار هستم.

وی همچنین با تأکید بر این که شورای نگهبان تا کنون به کسی باج نداده و پس از این هم باج نخواهد داد گفت: ما مجلسی انقلابی می‌خواهیم.

انتهای پیام/ح

https://www.dana.ir/1556496
ارسال نظر
نظرات