شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 17:25 منتشر شده در مورخ: 1398/09/29 شناسه خبر: 1556543
خطیب نماز جمعه اهواز عنوان کرد:

مشکلات امروز اهواز ناشی از سوءمدیریت هاست/ چهار هزار خانواده دچار آبگرفتگی شده‌اند

مشکلات امروز اهواز ناشی از سوءمدیریت هاست/ چهار هزار خانواده دچار آبگرفتگی شده‌اند
موسوی فرد گفت: بیش از چهار هزار خانواده در اهواز دچار آبگرفتگی شده‌اند و اگر به خوبی احساس مسئولیت کنیم حتی یک خانواده نباید در خانه‌ای که آب گرفته است زندگی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رهیاب ؛ حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه 29 آذرماه اهواز با اشاره به مشکلات چند روز اخیر این شهر اظهار داشت: بارندگی هفته گذشته سبب آبگرفتگی بسیاری از نقاط خوزستان و به خصوص اهواز شد و مشکلات و خسارات بسیاری را به بار آورد اما اکنون مدیران ارشد استان در حال تلاش برای برطرف کردن این مشکلات هستند.

وی افزود: مشکلات امروز اهواز ناشی از سوءمدیریت برخی از مدیران گذشته است که باعث شده امروز مردم ما برای نباریدن باران دعا کنند.
 
امام جمعه اهواز عنوان کرد: در روزهای گذشته اتفاقاتی رخ داد که باعث شد مسئولان کشور از وضعیت خوزستان با خبر شوند و رساندن اخبار معضلات خوزستان به گوش مقامات می تواند در شتاب بخشی به رفع مشکلات موثر باشد.
 
موسوی فرد گفت: در شرایط کنونی با توجه به اینکه بسیاری از استان‌های کشور از امتیازات خوزستان سهم دارند باید به عنوان استان معین به کمک خوزستان آمده و در زمینه لایروبی فاضلاب و دفع آب های سطحی و زیرسطحی همکاری کنند.
 
وی با اشاره به امدادرسانی گروه های جهادی به مردم گرفتار در آبگرفتگی، افزود: بیش از چهار هزار خانواده در اهواز دچار آبگرفتگی شده‌اند و اگر به خوبی احساس مسئولیت کنیم حتی یک خانواده نباید در خانه‌ای که آب گرفته است زندگی کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: بانک جهانی در اوایل دهه ۸۰  اعتبار کلانی را برای رفع مشکل فاضلاب اهواز و برخی نقاط کشور اختصاص داد اما متاسفانه این اعتبارات در این شهرستان اهواز هزینه نشد و باید تلاش کنیم تا اعتبارات اختصاص داده شده به درستی مدیریت شود.
 
انتهای پیام/


 
https://www.dana.ir/1556543
ارسال نظر
نظرات