شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1398/09/30 شناسه خبر: 1556715
رئیس اتاق اصناف گیلان:

کیک و شکلات ایران در دنیا قابل رقابت است/ طراحی پروژه کیک‌های آلوده؛ برای ضربه به صادرات

کیک و شکلات ایران در دنیا قابل رقابت است/ طراحی پروژه کیک‌های آلوده؛ برای ضربه به صادرات
نائب رئیس اصناف کشور و رئیس اتاق اصناف با بیان اینکه کیک و شکلات ایرانی در دنیا قابل رقابت است و به این دلیل دشمن بسیار داریم گفت: با خرید و مصرف آگاهانه و هوشمندانه از این مرحله رد می شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی جلال الدین محمد شکریه، رئیس اتاق اصناف گیلان و نائب رئیس اتاق اصناف کشور در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه موضوع پیدا شدن قرص ها در فضای مجازی ابتدا بسیار سطحی بود و به مرور با افزایش تعداد بار روانی آن بیشتر شد اظهار کرد: این قرص ها در برندهای نامی و با کیفیت کشور دیده شده که دستگاه های نظارتی و امنیتی در حال بررسی هستند.

وی با بیان اینکه از دیدگاه‌های سیاسی یا تجاری میتوان این منظر را بررسی کرد گفت: ما اعتقاد داریم در مرحله اول باید از تولید داخلی حمایت کرده و خرید و مصرف خود را هوشمندانه ادامه دهیم.

نائب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه واحدهای تولیدی ما در این بخش صادر کننده هم هستند و میتوان این موضوع را در راستای ضربه به صادرات کشور بررسی کرد افزود: مردم باید کمک کنند و اگر سرنخی هم پیدا کردند ابتدا به نهادهای نظارتی اطلاع دهند، در این صورت مژدگانی اول خود را با کمک به سلامت جامعه از خدا گرفته و مژدگانی دوم خود را از بخش خصوصی دریافت خواهند کرد.

شکریه با تأکید بر اینکه واحدهای تولیدی با واحدهای پخش ارتباطات گسترده دارند و تذکرات لازم داده شده بیان کرد: به فروشگاه ها و اتحادیه های مختلف نیز تذکرات و توصیه های مختلف ابلاغ شده است.

رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه کیک و شکلات های ایرانی در دنیا قابل رقابت است و به این دلیل دشمن بسیار داریم گفت: با هوشیاری از این مرحله رد می‌شویم مردم نیز با خرید و مصرف هوشمندانه به روال عادی خرید کیک و کلوچه ها بپردازند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1556715
ارسال نظر
نظرات