شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1398/09/30 شناسه خبر: 1556729
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان:

14پروژه گردشگری نیمه‌تمام شهرستان باشت در حال ساخت است

14پروژه گردشگری نیمه‌تمام شهرستان باشت در حال ساخت است
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های گردشگری و سرمایه‌گذاری شهرستان باشت بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد، از پروژه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری شهرستان باشت دیدن کرد.

مجید صفائی در این بازدید با بیان اینکه شهرستان باشت در محور گردشگری جنوب کشور قرار دارد گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان باشت ضروری است.

وی با بیان اینکه هم اکنون 14پروژه گردشگری و سرمایه گذاری در شهرستان باشت در حال اجرا است،اظهار کرد: از این تعداد 6طرح بومگردی،4 طرح مجتمع خدمات رفاهی و تفریحی،2طرح اردوگاه گردشگری و 2طرح دیگر اردوگاه زیارتی و سیاحتی است.

صفائی با بیان اینکه به دنبال جذب تسهیلات ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مناطق مختلف کهگیلویه وبویراحمد هستیم، تصریح کرد: در سال جاری بالغ بر 12میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در حوزه گردشگری شهرستان باشت پرداخت شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد نیز از پرداخت 1میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی صنایع دستی در شهرستان باشت خبرداد و گفت: این تسهیلات از محل اعتبارات اشتغالزایی روستایی پرداخت شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1556729
ارسال نظر
نظرات