شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1398/10/01 شناسه خبر: 1557167

گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص نشده است

گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص نشده است
شکرالله امامی از کاندیداهای اصولگرایان بویراحمد و دنا جزئیاتی از نشست شب گذشته در یاسوج و همچنین انتخاب گزینه نهایی این طیف سیاسی برای حضور در انتخابات مجلس را بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس روز گذشته کاندیداهای اصولگرای حوزه بویراحمد و دنا برنامه‌های خود را برای شرکت در انتخابات و حضور در مجلس شورای اسلامی به یک هیات داوری که به نظر می رسد از سوی ستار هدایتخواه معرفی شده اند اعلام کردند.

برخی رسانه‌ها از کاندیدای نهایی این طیف سیاسی در بویراحمد و دنا رونمایی کردند و نادر منتظریان را کاندیدای نهایی اصولگرایان این حوزه معرفی کردند.

در همین خصوص شکرالله امامی از کاندیداهای اصولگرایان بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس گفت: این نشست شب گذشته برگزار شد اما خروجی نهایی هنوز مشخص نشده است، ستار هدایتخواه باید کاندیدای نهایی را بر اساس نظرات هیئت داوری معرفی کند.

امامی گفت: در این نشست هر یک از کاندیداها گزارشی از برنامه‌ها، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود ارائه کردند و باید بر این اساس یک نفر از میان ما مشخص شود.

وی در خصوص خبرهای منتشرشده درباره انتخاب نادر منتظریان به‌عنوان گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا گفت: هنوز گزینه نهایی مشخص نشده است و پس از اظهارنظر هدایتخواه که احتمالا امروز خواهد بود، معرفی می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1557167
ارسال نظر
نظرات