شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1398/10/02 شناسه خبر: 1557361

موفقیتی دیگر برای گیلانی‌ها / برگزیدگان جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی‌شدند

موفقیتی دیگر برای گیلانی‌ها / برگزیدگان جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی‌شدند
عنوان شایسته تقدیر قصه90 ثانیه و جایزه ویژه رئیس بیست‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به گیلانی‌ها رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یه نقل از 8دی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با معرفی برگزیدگان سه بخش ملی، بین‌الملل و قصه ۹۰ ثانیه به کار خود پایان‌داد و در‌این‌میان، «مریم‌ابراهیمی‌فر» کارشناس‌هنری و «منیژه واحد قاضیانی»، مربی هنری کانون گیلان به‌ترتیب، دیپلم افتخار بخش 90 ثانیه و جایزه ویژه رئیس بیست‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را از آنِ خود کردند.

این درحالی‌است که هیات داوران بخش قصه‌ ۹۰ ثانیه متشکل از گلاره عباسی، رسول صدرعاملی، حبیب رضایی، مسعود‌فروتن و مهدی‌رجبی به انتخاب برگزیدگان بخش «قصه زندگی من» پرداختند و در‌این‌میان مریم ابراهیمی‌فر با قصه «لحظه‌های شیرین»، در فرآیند رای‌گیری و انتخاب قصه برتر از نگاه مخاطبان، قصه‌گوی شایسته تقدیر شناخته‌شد.

درهمین‌حال، منیژه واحد قاضیانی با قصه‌ی «گلبهار»، نیز به پاس توجه به کارآفرینی و نگاه خلاقانه به آیین‌ها و سنت‌های محلی به زبان قصه، جایزه ویژه محمدرضا زمردیان، رئیس بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به‌خود اختصاص‌داد.

شایان‌ذکر‌است، آیین پایانی این جشنواره عصر روزشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار و طی آن از قصه‌گویان برگزیده در بخش‌های مختلف قدردانی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1557361
ارسال نظر
نظرات