شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1398/10/05 شناسه خبر: 1558361
مسئول تفحص سیره شهدای قم:

۹دی مشتی آهنین بر دهان فتنه گران بود

۹دی مشتی آهنین بر دهان فتنه گران بود
مسئول تفحص سیره شهدای قم با بیان این که ۹ دی مشت آهنینی بر دهان فتنه گران بود، گفت: در حوادث فتنه سال ۸۸ کشور محل رفت و آمد افراد مختلفی از سایر کشورها بود که با استفاده ابزاری از نیروهای خود فروخته داخلی قصد ضربه زدن به نظام را داشتند؛ به لطف الهی و با گوشه چشم رهبر معظم انقلاب همه این توطئه ها و نقشه ها خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام جوشقانی مسئول تفحص سیره شهدای قم امروز در مراسم گرامیداشت حماسه یوم الله ۹ دی تفرش گفت: نظام سلطه به سرکردگی آمریکا برای تحمیل فرهنگ خود به سایر ملل، نیاز به نیروی انسانی دارد تا بتواند به اهداف و مقاصد شوم خود دست یابد.

جوشقانی با اشاره به سند ۲۰۳۰ اظهار کرد: این سند از فرودگاه نظام سلطه آمریکا بلند شده و برای تربیت دانش آموزان و فرزندان ما تهیه‌شده است که نباید این سند غربی در کشور اجرا شود.

وی افزود: برخی‌ها با خیال واهی به دنبال کنار آمدن با نظام سلطه هستند اما همین نظام سلطه در طول تاریخ نشان داده که قابل‌اعتماد نیست.

مسئول تفحص سیره شهدای قم اضافه کرد: تنها راه‌حل مشکلات کشور نگاه ما «می‌توانیم»، مدیریت جهادی و استفاده از ظرفیت‌های مختلف کشور است.

جوشقانی با اشاره به حوادث سال ۸۸ ادامه داد: در سال ۸۸ قریب به ۸ ماه کشور بر روی آب‌وآتش بود که رهبر معظم انقلاب با ایستادگی و مواضع حکیمانه خود کشور را از لبه پرتگاه نجات دادند.

وی بابیان این مطلب که ۹دی مشت آهنینی بر دهان فتنه گران بود، خاطرنشان کرد: در حوادث فتنه سال ۸۸ کشور محل رفت‌وآمد افراد مختلفی از سایر کشورها بود که با استفاده ابزاری از نیروهای خودفروخته داخلی قصد ضربه زدن به‌نظام را داشتند؛ به لطف الهی و با گوشه چشم رهبر معظم انقلاب همه این توطئه‌ها و نقشه‌ها خنثی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1558361
ارسال نظر
نظرات