شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:20 منتشر شده در مورخ: 1398/10/07 شناسه خبر: 1558891

صف کشی انتخاباتی دانشگاه های گچساران و باشت به نفع یک کاندیدای خاص+تصاویر

صف کشی انتخاباتی دانشگاه های گچساران و باشت به نفع یک کاندیدای خاص+تصاویر
تعدادی از رؤسای دانشگاه های گچساران و باشت با امضای بیانیه ای حمایت خود را از یک کاندیدای خاص در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس یکی از رسانه های محلی و نزدیک به یکی از کاندیداهای انتخاباتی حوزه گچساران و باشت لیستی از چهره های دانشگاهی را منتشر کرده است که ادعا می کند این افراد حمایت خود را از غلامرضا تاجگردون با امضای یک نامه اعلام کرده اند.

نکته قابل تامل در بین اسامی حضور تعدادی از رؤسای دانشگاه های گچساران و باشت است که در آن به چشم می خورد؛ موضوعی که می تواند نگاه مسئولان دستگاه های نظارتی را به سمت این مساله داشته باشد.

اعلام علنی حمایت از یک کاندیدا توسط رؤسای دانشگاه های این دو شهرستان می تواند زمینه ساز بحث جانبداری علنی در زمان تبلیغات و انتخابات باشد ، موضوعی که در دوره گذشته انتخابات مجلس در یکی از دانشگاه های گچساران رخ داد و رئیس و مسئولان دانشگاه ، دانشجویان را وادار به رای دادن به یکی از کاندیداها کرده بودند و حواشی زیادی را به دنبال داشت.

در میان اسامی منتشر شده نام رؤسای دانشگاه های فرهنگیان استان، پیام نور گچساران، پیام نور باشت، دانشکده نفت و گاز گچساران به چشم می خورد.

  • ث
  • ل
  • ب
  • ف
https://www.dana.ir/1558891
ارسال نظر
نظرات