شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1398/10/09 شناسه خبر: 1559486

رونمایی از آلترناتیوهای موسوی در تراکتور/ استقلالی و محبوب سابق!

رونمایی از آلترناتیوهای موسوی در تراکتور/ استقلالی و محبوب سابق!
باشگاه تراکتور دو بازیکن را به عنوان گزینه جایگزینی برای مدافع راست خود در نظر گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج؛ سیداحمد موسوی که به دلیل بی‌انضباطی از سوی کادرفنی تیم فوتبال تراکتور در اختیار کمیته انضباطی این باشگاه قرار گرفته است، وضعیت نامشخصی در این تیم دارد.

طبق اعلام میرمعصوم سهرابی سرپرست باشگاه تراکتور، قرار است تکلیف موسوی تا آخر هفته مشخص شود و این درحالی است که زمزمه‌های جدایی این بازیکن بیشتر به گوش می‌رسد. 

شنیده می‌شود باشگاه تراکتور دو بازیکن را به عنوان آلترناتیو جانشینی موسوی در نظر گرفته و احتمال اینکه یکی از آن‌ها به جای او جذب شود، بسیار زیاد است.

یکی از این بازیکنان فرشاد محمدی‌مهر است که در طول دو فصل اخیر نیز صحبت‌هایی مبنی بر انتقالش به تراکتور وجود داشته است.

محمدی‌مهر که از تیم پارس جنوبی به فوتبال ایران معرفی شد، پس از پیوستن به استقلال دوره ناموفقی را در این تیم سپری کرد و سپس راهی شهر خودرو شده و درحال حاضر در این تیم مشهدی حضور دارد. 

اما گزینه دوم باشگاه تراکتور، بازیکنی نام‌آشنا برای تی‌تی‌هاست و او کسی نیست جز محمد ایرانپوریان کاپیتان پیشین سرخ‌پوشان.

وی که در پایان فصل هفدهم لیگ برتر بعد از سال‌ها حضور در تبریز از جمع تراکتوری‌ها جدا و به سپاهان ملحق شد، اوضاع خوبی در این تیم ندارد و خبر می‌رسد خواهان جدایی از جمع زردپوشان است.

با توجه به توانمندی‌های ایرانپوریان و سابقه درخشانش در تیم تراکتور، کادر فنی این تیم تمایل دارد تا او را به تبریز بازگرداند.

بایستی منتظر ماند و دید معادله سمت راست خط دفاعی تراکتور برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال چگونه حل خواهد شد و کدام بازیکن در این پست پیراهن تیم محبوب فوتبال آذربایجان را بر تن خواهد کرد؟

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1559486
ارسال نظر
نظرات