شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1398/10/09 شناسه خبر: 1559498
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی:

بعضی فتنه‌گران یک کارتابل حکم امام را داشتند/ به هاشمی گفتم مردم را تحریک نکنید

بعضی فتنه‌گران یک کارتابل حکم امام را داشتند/ به هاشمی گفتم مردم را تحریک نکنید
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی با انتقاد از حضور برخی فتنه گران در راس مسئولیت‌ها گفت: متاسفانه بعداز فتنه بعضی از فتنه گران در وزارتخانه ها مسئولیت گرفتند و نیروهای نفوذی که رهبری هشدار دادند امروز مشکلاتی را برای کشور و مردم بوجود آورده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در اجتماع مردم سمنان به مناسبت 9 دی در میدان امام خمینی (ره) سمنان گفت: ۹ دی یعنی روزی که مردم به صحته آمدند و در برابر توطئه های براتدازان قرار گرفتند.

تقوی با بیان اینکه هرکجا که مردم حضور داشتند دشمن را فراری دادند اظهار کرد: نسل فعلی باید وقایع مهم را برای نسل آینده معرفی کند.

وی گفت: فتنه یکی از مسائلی است که در انقلاب وجود داشته و  وجود خواهد داشت. تا زمانی که بر مواضعمان هستیم دشمن هم توطئه می کند و با مشکلاتی که برای مردم ایجاد می‌کند سعی می کند مردم را از مواضعشان عقب براند.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه فتنه چندلایه است عنوان کرد: آن‌چیزی که در صحنه میبینیم، اینها لایه های رویین کار است ولی فتنه لایه های زیرین دارد.

تقوی در ادامه گفت: شاید برنامه ریزان و آموزش فتته گران را نبینیم و نشناسیم. کسانی که روی صحنه هستتد گاهی فریب میخورند اما کساتی که پشت صحنه هستتد خطرناک‌ترند.

وی همچنین اضافه کرد: فتنه ها جنبه های داخلی و خارجی دارند، فتنه ها مولفه هایی هستتد که کنار هم قرار می‌گیرند. ارتباط و همسویی عناصر داخلی و خارجی، هنجارشکنی و عبور از خطوط قرمز عرفی و قانونی در فضای غبارآلود از جمله مولفه هایی است که در فضای فتنخ رخ می دهد.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: بهره گیری از شعارهای پرجاذبه که افراد ناآگاه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، از ابزار فتنه بوده و طبق آیه قرآن میگویند برای اصلاح آمدیم در حالیکه فساد می‌کنتد.

تقوی با اشاره به نقش سران فتنه در آشوب های سال 88 گفت: در سال۸۸ کسانی فتنه را رهبری می‌کردند که سوابقی داشتتد، در جنگ جمل نیز طلحه و زبیر و همسر پیامبر مقابل علی ایستادند، یعنی فرماندهان فتته همرزم علی بودند و فداکاری‌ها کرده بودند اما وقتی صحبت قدرت شد از علی روی برگرداندند و خط قرمزی بر سوابقشان کشیدند.

وی افزود: در هر فتنه‌ای چند چهره مشهور که سابقه خوبی داشته وجود دارند و در مفطعی به ارزش‌خا پشت می‌کنند.

رئیس سابق شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه بعضی از فتنه گران یک کارتابل حکم امام را داشتند اما روبروی ولایت ایستادند گفت: این افراد دم از امام می‌زدند درحالیکه امام فرمود پشتیبان ولایت باشید. خودرا پشتیبان مردم معرفی می‌کردند اما مردم را ازموجودیت فعلی ناامید می‌کنند.

تقوی تغییر شعارهای اساسی انقلاب را از اهداف فتنه گران عنوان کرد و گفت: یکی از شعارهای انقلابی ما که قبل از انقلاب هم انقلابیون به آن معتقد بودند "مرگ بر آمریکا" است که یک کلام راهبردی است نه یک شعار مقطعی و زودگذر؛ اما بعضی ها می‌گویند چرا  مرگ بر آمریکا می گوییم.

وی در ادامه گفت: آمریکا یک ماهیت سلطه گری و استکباری دارد همانطور که موسی با فرعون و پیامبر با ابوجهل کنار نیامد با آمریکا هم نمیتواتن کنار آمد. خدا و شیطان، حسین و یزید یکجا جمع نمی‌شوند.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه ماهیت رژیم آمریکا جهانخواری، ظالمانه و ستمگراته است اظهار کرد:رابطه ما با آمریکا رابطه ظالم و مظلوم است، آن‌هایی که خواب آمریکارا می‌بینند خدا بیدارشان کند. شعار مرگ بر آمریکا نماد نفرت مردم از استکبار است.

تقوی با اشاره به تحرکات فتنه گران در نماز جمعه سال 88 گفت:در فتنه ۸۸ در حاشیه نماز جمعه که در آن ایام با دقدرت نظامی آن را حفظ کردیم تا اتفاقی نیفتد، عده ای قصد اخلال و تحریک مردم را داشتند.

وی تصریح کرد: قبل از خطبه به هاشمی گفتم مردم را تحریک نکتید. عده ای پشت دیوار دانشگاه مرگ بر آمریکا را به شعار مرگ بر چین و روسیه تبدیل کردند و خط، این بود که این قضیه مرگ بر آمریکا فراموش شود.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه شعار "نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران" یک دروغ آشکار بود گفت: این بسیجیان، پاسداران، ارتشی‌ها و مردم غیور هستتد که جانشان را فدای مردم می‌کنند. فتنه گران شعار حمایت از آوارگان و مظلومان را عوض کردند در حالیکه مسئله فلسطین مسئله عقیده وایمان و حمایت از مظلومان است

تقوی مخالفت با اصل ولایت فقیه را دیگر شعار فتته‌گران عنوان کرد و افزود: شعار " انتخابات بهانست اصل نظام نشانست" آشکارا از هدف فتنه گران می گفت. بی حرمتی به عکس امام در دانشگاه و آتش زدن خیمه‌های امام حسین در روز عاشورا که با واکنش هیاتیها روبرو شد. آن ها در ماه رمضان در خیابان آمدند و با نوشیدن آب اعلام کردند با احکام اسلام مبارزه می‌کنند. حمله به پایگ‌های بسیج که مخلص ترین نیروها در خدمت به مردم است و کشته سازی هاییمانند ندا آقاسلطان که اسنادش موجود است از دیگر اقدامات فتنه گران در جهت نیل به اهدافشان بود.

وی با اشاره به اظهارات و حمایت های رژیم صهیونیستی از سران فتنه گفت: اسرائیل فتنه گران را سرمایه خوددانست و از آن ها حمایت می‌کند. نتانیاهو گفت مخالفانی که در ایران درگیرند از سزمایه های بزرگ اسرائیل هستند اما سران فتنه حتی آن ر تکذیب هم نکردند

رئیس سابق شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: انگلیس در آن ایام ۵۵ خبرنگار به ایران آورد و دوربینهایشان در ستادهای سران فتنه مستقر بود، با شبکه های انگلیسی گفتگو می‌کردند و از قبل انتخابات زمینه را برای فتنه آماده کرده بودند.

تقوی با اشاره به دعوت رهبری از روسای ستادهای انتخاباتی گفت: رهبری روسای ستادهای انتخاباتی را خواستند و گفتند ایرادها را بگویند اما برخی روسا گفتند مهندسی انتخابات مشکل داشته، در حالیکه در گذشته خودشان از همین صندوق های رای به مسند رسیده بودند اما وقتی در سال 88 نتیجه به سودشان نشد مهندسی را قبول نداشتند.

وی با انتقاد از حضور برخی فتنه گران در راس مسئولیت ها گفت: متاسفانه بعداز فتنه بعضی از فتنه گران در وزارتخانه ها مسئولیت گرفتند و نیروهای نفوذی که رهبری هشدار دادند امروز مشکلاتی را برای کشور و مردم بوجود آورده اند.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: فتنه‌گران ریشه در تفکر آمریکایی دارند و نباید پست می‌گرفتتد و امروز مخالفتهایشان را هم شاهد هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: افشای چهره واقعی فتنه گران وظیفه روحانیت و رسانه هاست. محافظه کاری راکنار بگذاریم، نفوذی‌هارا معرفی کنیم البته تهمت و حمله ممنوع است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1559498
ارسال نظر
نظرات