شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1398/10/12 شناسه خبر: 1560258
استاندار یزد مطرح کرد؛

امکان برندسازی پوشاک با ظرفیت بیشتر

امکان برندسازی پوشاک با ظرفیت بیشتر
محمدعلی طالبی گفت: پوشاک تا حد بسیار زیادی نیازمند برندسازی، اعتبار و جایگاه تولید کنندگان است و یزد به واسطه خوشنامی در کشور می‌تواند بهتر از هر جای دیگری این اعتماد، برند و جایگاه را به وجود آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت صنعت پوشاک که در محل استانداری برگزار شد به سابقه این صنعت در استان اشاره کرد و اظهار داشت: احیای صنعت پوشاک و نساجی به خاطر سابقه دیرینه‌ای که دارد جزو برنامه‌های محوری دولت در این استان است که با همکاری بخش‌ خصوصی و همراهی مسوولان صورت می‌گیرد.

وی افزود: در شرایط کشوری موقعیت بسیار خوبی را در حوزه پوشاک داریم و در شرایط اقتصادی فعلی، شاید یکی از صنایعی که خوب توانست شایستگی‌های خودش را برای پاسخگویی به نیازهای جامعه نشان دهد، صنعت نساجی و پوشاک بود.

استاندار یزد با بیان اینکه  جلب مشارکت بخش‌خصوصی برای تولید بسیار حیاتی است، بیان داشت: در استان یزد هم چند ظرفیت ویژه وجود داشت که یکی از آنها خواستگاه صنعت نساجی در استان ما و دیرینگی آن و رشد و بالندگی و بروز استعدادهای خیلی خوب در صنعت نساجی ما است.  بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولید کننده پوشاک و نساجی و برنامه‌محوری برای احیا و توسعه فراگیر آنها باید مورد عنایت و حمایت دستگاه‌های امر قرار گیرد.

طالبی در ادامه با تاکید بر این موضوع که صنعت پوشاک نیازمند اعتبار، جایگاه و برندسازی است، گفت: پوشاک تا حد بسیار زیادی نیازمند برندسازی، اعتبار و جایگاه تولید کنندگان است و یزد به واسطه خوشنامی در کشور می‌تواند بهتر از هر جای دیگری این اعتماد، برند و جایگاه را به وجود آورد.

وی در پایان به ضرورت بازاریابی، مبارزه با قاچاق پوشاک،به روز کردن امکانات و ایجاد فرصت مناسب برای تولید اشاره و ابزار داشت: اگر بتوانیم در شرایط عادی هم کنترل مناسبی را روی مرزها داشته باشیم و بحث مبارزه با قاچاق کالا را به خوبی مدیریت کنیم، خیلی خوب می‌توانیم نیازهای داخلی را تامین کنیم و کیفیت مناسب به نیازها پاسخ دهیم.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1560258
ارسال نظر
نظرات