شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1398/10/12 شناسه خبر: 1560261
فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد؛

کشف محموله یک میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق

کشف محموله یک میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق
فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف و ضبط یک محموله گوشی تلفن همراه خارجی قاچاق با هوشیاری کارکنان منطقه انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، سرهنگ حسن  در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید محمدنژاد میاندوآب در حین کنترل خودروهای عبوری ، به یک دستگاه خودوری سواری مشکوک شده و موضوع را مورد بررسی قرار می دهند.

وی، افزود: به دنبال این موضوع، ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید محمدنژاد این خودرو را متوقف و آن را مورد بازرسی قرار می دهند.

فرمانده انتظامی میاندوآب، گفت: در بازرسی های به عمل آمده از این خودرو، تعداد ۴۰ دستگاه گوشی قاچاق خارجی هوشمند کشف و ضبط شد.

وی، درباره ارزش ریالی این محموله قاچاق، تصریح کرد: مجموع ارزش ریالی این محموله یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

شیخ نژاد، اظهار کرد: در این زمینه یک دستگاه خودرو توقیف و دو نفر دستگیر و مراتب پس از تشکیل پرونده و صورت جلسه به مراجع قضایی ارسال شد.

وی، با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، افرود: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1560261
ارسال نظر
نظرات