شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1398/10/12 شناسه خبر: 1560376

مسیر پُر پیچ‌و‌خم ماشین تبریزی‌ها در تعطیلات/ راننده جدید می‌آید!

مسیر پُر پیچ‌و‌خم ماشین تبریزی‌ها در تعطیلات/ راننده جدید می‌آید!
ماشین‌سازی با نتایجی آرمانی اما با شرایطی بحرانی پا به تعطیلات نیم‌فصل گذاشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، ماشین‌سازی از تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ نوزدهم بوده، تیمی که بازیکن سرشانس ندارد اما با سرمربی جوان خود توانست نتایج خوبی کسب کند و با رتبه نهمی به کارش در نیم‌فصل فرجام بخشید.

سبزقبایان گرچه با شکست خارج از خانه در سیرجان به تعطیلات نیم‌فصل رسیدند اما عملکرد آن‌ها به نحوی بود که توجهات را به خود معطوف کرده و هواداران فوتبال آذربایجان را به وجد آوردند.

این نماینده فوتبال تبریز در عین ناباوری بزرگان لیگ را مقهور شگفتی خود کرد و سه غول پرطرفدار لیگ را زمین زد تا نشان دهد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. 

اوج کار تیم ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی بود که در بار نخست جشن قهرمانی سوپرجام را برای پرسپولیسی‌ها به عزا تبدیل کرد و سپس استقلالی‌ها را در روزهای جدایی استراماچونی داغ‌دار نگه داشت.

سبزقبایان درحالی پرسپولیس را متوقف کردند که سوت مشکوک داور در اواخر مسابقه با جنجال‌های فراوانش نیز نتوانست خللی در روند بوجود بیاورد.

ماشین‌سازی مقابل استقلال نیز به رغم عقب افتادن از میزبان خود در بازگشتی باشکوه توانستند آبی‌های پایتخت را همچون بازی رفت در تبریز شکست داده و این تیم را دبل کنند.

پیروزی در دربی آذربایجان یکی دیگر از شاهکارهای تیم جوان خطیبی بود جایی که توانست این بازی را از سایه شائبه تبانی خارج و پاکی فوتبال دیار آذربایجان را یک بار دیگر به اثبات برساند.

در این میان اما ماشین‌سازان درحالی وارد تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال شدند که مصائب مالی در انتظار این تیم بود و اوضاع را برای تیم ریشه‌دار و قدیمی تبریز به یکباره بحرانی کرد.

باشگاه ماشین‌سازی که در تکاپو برای رفع محرومیت از نقل‌وانتقالات و مطالبات بازیکنان بود با شوک استعفای رسول خطیبی مواجه شد و این موضوع شرایط را وخیم‌تر کرد.

با گذشت دو روز از این اتفاق همچنان تکلیف سرمربی این تیم هم نامشخص باقی مانده و از سویی دیگر، در فاصله کمتر از دو هفته به پایان نقل‌وانتقالات زمستانی نیز پنجره این تیم همچنان بسته است.

در چنین شرایطی، هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل این باشگاه می‌گوید استعفای خطیبی رسمی نبوده و هیات مدیره نیز با جدایی این سرمربی بومی مخالف است.

وی درحالی مدعی است اعلام گزینه‌های جانشینی خطیبی از سوی رسانه‌ها صرفا گمانه‌زنی‌ است که نادر دست‌نشان یکی از مربیان مطرح شده مذاکراتش با این باشگاه را تأیید کرده است.

با این حال، گفته می‌شود روابط تیره و تار زنوزی با خطیبی مسیر بازگشت این مربی بومی را با بن‌بست مواجه کرده و ماشین‌سازی با سرمربی جدید به کارش در نیم‌فصل دوم ادامه خواهد داد.

نصیرزاده همچنین وعده داده است که همزمان با شروع تمرینات 10 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت خواهد شد و این باشگاه همچنان در تلاش است تا مشکل محرومیت را برطرف نماید.

آنچه هویداست شرایط برای ماشین‌سازی اصلاً مناسب نیست و باید دید که تدبیر مسئولان این باشگاه برای خروج از این شرایط چه خواهد بود و آیا مشکلات از این تیم رخت بر می‌بندد یا خیر؟

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1560376
ارسال نظر
نظرات