شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1398/10/12 شناسه خبر: 1560381

چنگ انداختن زباله بر گلوی گردشگری در بویراحمد+تصاویر

چنگ انداختن زباله بر گلوی گردشگری در بویراحمد+تصاویر
مشکل ریختن زباله های خانگی در برخی از مناطق اطراف شهر یاسوج یک درد مشترک برای ساکنین این مناطق شده است و این بار نوبت به شهروندان روستای امیر آباد دشتروم شده که با این پدیده شوم رو به رو شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس؛ شهرستان بویراحمد به لحاظ قرارگیری در یک موقت جغرافیایی خاص دارای شرایط آب و هوایی خوب و طبیعتی زیباست که سالانه تعداد زیادی از هم وطنان را جذب خود می کند.

با این وجود ریختن زباله در برخی از مناطق شهرستان بویراحمد درد  همیشگی برخی از مناطق این شهرستان بوده است. منطقه دشت روم که یکی از مناطق زیبا در شهرستان بویراحمد محسوب می شود با این پدیده زشت رو به رو است.

وضعیت ورودی روستای امیرآباد دشتروم که به دلیل خوش آب و هوایی پتانسیل ان را دارد که به یکی از مناطق گردشگری شهرستان بویراحمد تبدیل شود با توجه به ریختن زباله های خانگی به یک  زباله دانی زشت تبدیل شده و این موضوع می تواند باعث به خطر افتادن سلامتی مردم و جولانگاه سگ های ولگرد شود که خود از عوامل بسیاری از بیماری ها هست.

با توجه به تصاویر اکثر این زباله ها را نیز مواد پلاستیکی تشکیل می دهند که چندین سال طول می کشد تا تجزیه شوند و همین امر نیز می طلبد که مسئولین دهیاری روستای امیر آباد توجه ویژه ای به این موضوع کنند تا هم از تخریب طبیعت و هم از آلوده شدن ساکنین این منطقه به بیماری های عفونی و میکروبی جلو گیری کنند.

البته می طلبد مسئولین بهداشتی با خاطیان برخورد جدی کنند تا دیگر شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 

  • قث
  • فق
  • غف
  • بی
https://www.dana.ir/1560381
ارسال نظر
نظرات