شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1398/10/13 شناسه خبر: 1560597
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

انتقام سختی در انتظار آمریکای جنایتکار است

انتقام سختی در انتظار آمریکای جنایتکار است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تسلیت شهادت سردار سلیمانی، گفت: انتقام سختی در انتظار آمریکا خواهد بود و خون سردار شهید سلیمانی پایمال خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی سردار بزرگ و پرافتخار اسلام و چهره بین المللی مقاومت بود که با دستور مستقیم ترامپ به شهادت رسید.

وی، افزود: شهادت سردار سلیمانی چند مسئله را برای ما یادآوری می کند و مهم ترین آن این است که افرادی که در آرزوی شهادت هستند و عمری در این راه مجاهدت و تلاش می کنند به آرزوی خود می رسند که سردار شهید سلیمانی به آرزوی دیرینه خود رسید و به یاران شهیدش ملحق شد.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد: ترامپ با صدور دستور شهادت سردار سلیمانی چهره واقعی آمریکا را برای جهانیان روشن کرد، گرچه با فرموده رهبر معظم انقلاب این اقدام آمریکای جنایتکار هرگز بی پاسخ نمانده و انتقام سختی در انتظار آمریکاست.

حجت الاسلام قریشی گفت: مسئله سوم این است که آمریکا و اروپا و اذناب آن ها هرگز قابل اعتماد نبوده و نیستند و افرادی که در فتنه 88 تا کنون آمریکا و ارتباط با او را الگو و سرمشق خود قرار دادند بدانند راهشان از کسانی که پیرو خط ولایت فقیه و رهبری هستند جداست.

وی در پایان سخنان خود شهادت پرافتخار سردار قاسم سلیمانی را به همه مسلمانان تسلیت گفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1560597
ارسال نظر
نظرات