شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1398/10/13 شناسه خبر: 1560633
واکنش امام جمعه موقت سمنان به ترور سردار سلیمانی؛

مردم عصر ما دنیای بدون استکبار و صهیونیست‌ها را تجربه خواهند کرد/ شهادت برای سلیمانی‌ها افتخار است

مردم عصر ما دنیای بدون استکبار و صهیونیست‌ها را تجربه خواهند کرد/ شهادت برای سلیمانی‌ها افتخار است
امام جمعه موقت سمنان با اشاره به شهادت جانکاه سردار سلیمانی گفت: مردم عصر ما دنیای بدون استکبار و صهیونیست‌ها را تجربه خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، حجت‌الاسلام غلامحسین مهدوی‌نژاد امام جمعه موقت سمنان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه گفت: در آستانه شهادت حضرت زهرا قرار داریم، کسی که برای دفاع از ولایت و امام زمان جانش را فدا کرد و جان را سپر بلای امامش کرد. فاطمه‌ای که دنیا بخاطر او آفریده شد.

مهدوی‌نژاد با اشاره به ترور سردار سلیمانی در عراق گفت: امسال در ایام شهادت این بانو، شیطان بزرگ مردم ما را داغدار کرد و سردار سرافراز را به شهادت رساند. حضرت زهرا در این ایام مهمان عزیزی دارد که این مهمان مانند عباس از فرزندانش در شام دفاع می‌کرد.

وی در ادامه گفت: سلیمانی در برابر شیطان‌ها و نیروهای آن، یزیدیان و آل زیاد که می‌خواستند به خیام فرزندان زهرا تجاوز کنند، سینه سپر کرد. آنها که فکر می‌کردند می‌توانند بی حرمتی کنند با سد سردار سلیمانی روبرو شدند. این شهادت را به رهبر انقلاب تسلیت می‌گوییم. به امام زمان تبریک می‌گوییم که چنین سربازانی دارد.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه شهادت برای امثال سلیمانی‌ها آرزوست، اظهار کرد: یاد داریم که امام وقتی در سوگ مطهری نشسته بود اعلام کرد ما را از شهادت نترسانید. سلیمانی‌ها از کشته شدن نمی‌ترسیدند و شهادت برایشان افتخار است؛ اگر دشمن می‌خواهد شادی کند بداند عده‌ای به آرزویشان یعنی شهادت رسیدند.

مهدوی‌نژاد با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی با همه رشادت‌ها، خدمات و مدیریتش خودرا یک سرباز از سربازان ولایت می‌دانست ابراز کرد: شهادت صیادها و سلیمانی‌ها روند انقلاب را سست نکرد و اگر پرچم از دست سرداری بیفتد سردار دیگری آن‌ را برمی‌دارد و تا نابودی آمریکا این جنگ ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به جنایت آمریکا در ترور شخصیت‌های کشورمان گفت: آمریکا در طول این ۴۰ سال شهدای زیادی از ما گرفته است؛ اما هیچکدام از این خون ها روند انقلاب را کند نکرد بلکه در رگهای جامعه به حرکت درآمده؛ چنان‌که جنایت منافقین نابودی آنها را سرعت داد و مردم این زمان دنیای بدون استکبار و دنیای بدون صهیونیست‌ها را تجربه خواهند کرد.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه سردار سلیمانی امروز تنها یک نیروی پاسدار ایرانی نیست، گفت: او رمز وحدت نیروهای مقاومت در جهان امروز است. مسیحیان لبنان، اهل سنت عراق و سوریه اورا بعنوان نماد مقاومت می‌شناسند. امریکا فکر میکند یک نیرو از ما گرفته است اما در واقع خشم و نفرت دنیا را علیه خود برافروخت.

مهدوی‌نژاد در ادامه گفت: سلیمانی در جنگ شهید نشد؛ او گرچه در همه عملیات‌ها حضور داشته است و نهایتا اورا ترور کردند و مصداق کامل تروریست دولتی است.

وی آمریکا را مصداق تروریست‌ دولتی خواند و افزود: هیئت حاکمه آمریکا رسما اعلام می‌کند ترور کردیم و با کمال تاسف دنیایی که دم از مقابله با ترور می‌زند امروز سکوت مرگبار پیشه کرده است.

امام جمعه موقت سمنان در پایان خاطرنشان کرد: روزی که داعش را ساختند و با امکانات فراوان وارد صحنه کردند فکر کردند کار منطقه تمام است اما سلیمانی وعده کرد بساط آن‌ها برچیده خواهد شد و دشمنان از این موضوع عصبانی هستند؛ حال از این عصبانیت بمیرید، رهبری فرمود دست انتقام مقاومت از آستین بیرون آمده و انتقام سختی را از شیطان بزرگ خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1560633
ارسال نظر
نظرات