شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1398/10/13 شناسه خبر: 1560639
آیت‌الله صافی گلپایگانی:

شهید سلیمانی در نبرد با دشمنان اسلام در صف نخست مبارزه بود

شهید سلیمانی در نبرد با دشمنان اسلام در صف نخست مبارزه بود
مرجع تقلید شیعیان گفت: شهید سلیمانی با پیروی از مکتب نورانی اهل‌بیت در نبرد با دشمنان اسلام و تروریست‌های خائن و کج اندیشان مذهبی در صف اول مبارزه بود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پیام تسلیت آیت‌الله صافی گلپایگانی آمده است: با تأسف و اثر فراوان شهادت سردار بزرگ اسلام، مجاهد سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را دریافت نمودم.

در این پیام تصریح‌ شده است: شهیدی که دوران زندگی خود را وقف اسلام و خدمت به مردم و پاسداری از ارزش‌های اسلامی نمود؛ آن شهید سعید از عاشقان و دلباختگان حضرات معصومین به‌ویژه سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا علیهم‌السلام بود که با پیروی از مکتب نورانی اهل‌بیت در نبرد با دشمنان اسلام و تروریست‌های خائن و کج اندیشان مذهبی در صف اول مبارزه بود .
 
در این پیام یادآور شده است: هنر مردان خدا اینست که از این زندگی زودگذر و فانی استفاده ابدی و جاودانی نموده و جان خود را تقدیم ذات ربوبی نمایند.
 
در این پیام آمده است: شهادت این مجاهد بزرگ و تعدادی از هم‌رزمانش به‌ویژه شهید ابو مهدی المهندس را به آزادمردان جهان و ملت غیور و شریف ایران و خانواده محترم آنان تسلیت می‌گویم . نصرت اسلام و عزت و سرافرازی ملت عزیز را در ظل عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف از خداوند متعال مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.dana.ir/1560639
ارسال نظر
نظرات