شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1398/10/13 شناسه خبر: 1560738
استان سمنان غرق ماتم شد؛

حضور گسترده مردم استان سمنان در راهپیمایی محکومیت شهادت سردار سلیمانی

حضور گسترده مردم استان سمنان در راهپیمایی محکومیت شهادت سردار سلیمانی
مردم استان سمنان با حضور گسترده در راهپیمایی محکومیت اقدام تروریستی آمریکا ضمن ابراز ارادت به این سردار شهید دیار اسلام اعلام کردند که ادامه دهنده راه ایشان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، به دنبال حمله تروریستی آمریکا در عراق و شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی مردم استان سمنان خودرا به نماز جمعه رسانده و پس از آن در سوگ فرزند رشید کشورمان راهپیمایی و عزاداری کردند.

 
بر اساس اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان یز مراسم بزرگداشتی صبح امروز و پیش از نماز جمعه در مسجد امام خمینی (ره) سمنان با حضور جمعی از مردم و مسئولان این شهر برگزار شد.
 
نماز جمعه سمنان پرشورتراز همیشه
 
مسجد امام خمینی (ره) سمنان با آغاز آیین نماز جمعه شاهد حضور پرشور مردم سمنان بود، تا جایی که بسیاری از مردمی که برای حضور در نماز جمعه و سوگواری شهادت سردار سلیمانی خودرا به مسجد امام رسانده بودند راهی به داخل مسجد نیافتند.
 
با پایان نماز جمعه و خروج مردم از مسجد، راهپیمایی ضدآمریکایی به سمت چهارراه مازندران سمنان آغاز شد و راهپیمایان با اشک و اندوه شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
 
این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم در آن حضور داشتند، شاهد صحنه هایی از خشم آمیخته با اندوه مردمی بود که مهر سردار سلیمانی در دلهایشان ماندگار شده است.
 
راهپیمایی مردم سمنان پس از قرائت بیانیه بسیج دانشجویی در چهارراه مازندران پایان یافت.

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

 
شاهرودی ها پیش قدم شدند
 
در حالی که بنا بود بر اساس اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی ضداستکباری در سراسر استان پس از اقامه نماز جمعه برگزار شود، شاهرودی ها پیش قدم شده و پیش از اقامه نماز جمعه به خیابان آمدند.
 
مردم شاهرود از ساعت ۱۰ صبح در برابر مسجد غربا گردهم آمده‌اند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. شدت خشم مردم از این اقدام آمریکایی‌ها فراوان بود راهپیمایی اصلی اما بعد از نماز جمعه در مصلای این شهرستان برگزار شد. مردم شاهرود از دور و نزدیک آمده‌اند تا بار دیگر نشان دهند که از استکبار جهانی منزجر هستند.
 
امام‌جمعه موقت شاهرودنیز گفت دشمنان فکر می‌کنند که با شهادت سلیمانی پیروز می‌شوند، اما نصرت الهی وعده پروردگار است و ایران سلیمانی‌های زیادی دارد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 
فریاد استکبارستیزی دامغانی ها در سوگ سردار دلها
 
نمازگزاران دامغانی با در دست داشتن تصاویر سردار سلیمانی به عزاداری شهادت این سردار دلاور پرداختند و با چشمانی گریان و خشمگین از اقدام تروریستی آمریکا شعار «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، حاج قاسم دلاور با شهدا است امروز» سر دادند.
 
امروز همچنین نوای «سردار سپاه، مالک دوران نیامد، علمدار نیامد، علمدار نیامد» در دیار صددروازه طنین انداز شد و زن و مرد، پیر و جوان خشم و انزجار خود را با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» نسبت به اقدام جنایتکارانه استکبار جهانی نشان دادند.
 
گرمسار و دلهای آکنده از خشم و اندوه
 
مردم گرمسارنیز در یک تظاهرات با شکوه  ازجنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار قهرمان اسلام و جبهه مقاومت شهید قاسم سلیمانی و همراهانش اعلام انزجار کردند.
 
در تظاهرات امروز، مردم گرمسار همچون مردم همه شهرهای استان سمنان و ایران با چشم‌هایی اشکبار با شعارهایی چون حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق نفرت خود را نسبت به این اقدام ظالمانه نشان دادند.
 
در این تظاهرات مردم از دولت و مجلس خواستار پاسخ مناسبی در قبال این جنایت استکبار جهانی شدند.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

شهرهای استان سمنان مملو از دلدادگان قهرمان وطن
 
دیگر شهرهای استان سمنان نیز صحنه راهپیمایی اعتراضی علیه جنایات آمریکا هستند. ندای مرگ بر آمریکا در شهرهای مختلف استان سمنان طنین افکن شده است دامغانی‌ها پس از نماز جمعه تجمعی باشکوهی را برگزار کردند.
 
حضور جوانان، بانوان، رزمندگان روزهای دفاع مقدس و خانواده شهدا در این مراسم دیدنی است. دامغانی‌ها با چشمانی اشک بار در سوگ سردار اسلام، مرگ بر آمریکا سر دادند.
 
از مهدی‌شهر و شهمیرزاد نیز خبر می‌رسد مردم پس از نماز جمعه شعارهای ضد استکباری سر داده و خواستار مجازات عاملان این جنایت شدند. گرمساری‌ها نیز پس از خطبه‌های نماز جمعه در سوگ سردار سلیمانی روضه خوانی کرده و فریاد الله اکبر سر دادند.
 

.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 
جمعی نیز در میامی و در مسجد جامع گرد هم آمدند و مردم این شهرستان شرق نشین نیز در سوگ سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
 
مراسمی ویژه همچنین در سرخه، ایوان کی و آرادان با حضور پرشور مردم برگزار شد همچنین مردم رویان و بسطام نیز پس از نماز جمعه شعارهای ضد استکباری سر داده و خواستار انتقام خون سردار سلیمانی شدند.
 
امروز همه جای استان سمنان در رثای سردار قلب‌ها، سیاه پوش و عزادار بود. مردم با در دست داشتن تصویر شهید قاسم سلیمانی در جای جای استان به سوگواری پرداختند اما نکته مشترک در همه این راهپیمایی‌ها و تجمعات این بود که مردم به خوبی می‌دانند که ایران اسلام راه سردار سلیمانی را ادامه خواهد داد.
 
انتهای پیام/ن

 

https://www.dana.ir/1560738
ارسال نظر
نظرات