شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:05 منتشر شده در مورخ: 1398/10/14 شناسه خبر: 1560863
علبرام نورایی:

کشورم در برابر جنایت ترور شهید سلیمانی ساکت نخواهد ماند

کشورم در برابر جنایت ترور شهید سلیمانی ساکت نخواهد ماند
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: روزهای سختی در انتظار دشمنان مردم خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرام نورایی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مرآت در پاسخ به پرسشی در ارتباط با ابراز خرسندی شماری از عوامل وابسته به دشمنانِ ایران در پی شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: من دیدگاهم را درباره شهادت سردار سلیمانی در فضای مجازی اعلام کردم اما بر اساس حقوقِ بی‌بشر و آزادی بیان غربِ وحشی، دیدگاهم حذف شد.

نورایی ضمن ابراز همدردی با تمامی افرادی که سردار سلیمانی را عاشقانه دوست می‌داشتند گفت: برای کسانی که چشم خود را بر حقایق بسته‌اند و رشادت‌های سردار سلیمانی و دیگر عزیزانی که در مسیر او به شهادت رسیده‌اند را نادیده می‌گیرند، متأسفم.

وی افزود: این افراد تنها آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و البته نمی‌شود کسی خود را ایرانی بداند و درباره بزرگمردی همچون سردار سلیمانی قضاوتی نادرست داشته باشد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به پرسش دیگری درباره انتقام‌طلبی توده ملت ایران در پس شهادت سردار سلیمانی گفت: دشمنان پای خود را از گلیمشان فراتر گذاشته‌اند و روزهای سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود؛ فکر می‌کنم در آینده نزدیک اتفاقات عجیبی رخ خواهد داد.

نورایی افزود: ایران هرگز به دنبال جنگ‌طلبی نبوده است اما اطمینان دارم که کشورم در برابر جنایتی که رخ داده ساکت نخواهد ماند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1560863
ارسال نظر
نظرات