شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1398/10/14 شناسه خبر: 1560981
رزمنده جبهه های دفاع مقدس:

ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا مزد ۴۰سال مجاهدت بود/ "حاج قاسم! دعا کن راهت را مانند خودت ادامه دهیم"

ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا مزد ۴۰سال مجاهدت بود/ "حاج قاسم! دعا کن راهت را مانند خودت ادامه دهیم"
رزمنده دوران دفاع مقدس و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان، گفت: شهادت حاج قاسم توسط بزرگترین شیطان کره زمین یعنی آمریکا مزد مجاهدت ۴۰ساله اش بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ عباس بایرامی، رزمنده دوران دفاع مقدس و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان در گفتگو با خبرنگار 8دی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهادت حاج قاسم توسط بزرگترین شیطان کره زمین یعنی آمریکا مزد مجاهدت ۴۰ساله ایشان بود.

وی ادامه داد: هنگام شنیدن شهادت حاج قاسم سلیمانی به این فکر می کردم که خوب شد ایشان توسط تروریسم های کوچک و دست پایین به شهادت نرسید و توسط شیطان ترین و بدترین دشمنان به مقام والای شهادت نائل گردید.

این رزمنده گیلانی دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه نهضت و مسیر حاج قاسم سلیمانی محکم تر و سخت تر از قبل ادامه خواهد داشت افزود: ترور "حاج قاسم" و "ابومهدی المهندس" معادلات منطقه و به ویژه غرب آسیا را تغییر می دهد.

سرهنگ بایرامی خاطرنشان کرد: فرزندان جبهه مقاومت انتقامی سخت از آمریکا خواهند گرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر بخواهید یک جمله به حاج قاسم سلیمانی بگویید چه می گویید؟!، گفت: "حاج قاسم! دعا کن راهت را مثل خودت ادامه دهیم و مانند تو این دنیا را ترک کنیم".

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1560981
ارسال نظر
نظرات