شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/10/14 شناسه خبر: 1561001
کارشناس مسائل سیاسی:

اطاعت از ولایت؛ مهم ترین ویژگی سردار سلیمانی/ حق انسان های الهی این است که با شهادت بروند

اطاعت از ولایت؛ مهم ترین ویژگی سردار سلیمانی/ حق انسان های الهی این است که با شهادت بروند
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه چیزی جزء اسلام و انقلاب برای سردار مهم نبود، گفت: زندگی شهید سلیمانی خلاصه در انقلاب اسلامی و اطاعت پذیری از ولی فقیه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام میرشمس اکبر حسینی٬ کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار 8دی در مورد خصوصیات سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، اظهارکرد: خصوصیات شهید حاج قاسم موضوعات بسیار متنوع و زیادی است منتهی اصلی ترین نکته آن اطاعت پذیری از  ولایت و ولایت مداری محضی بود که در وجود این انسان الهی به عینه مشهود بود.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی در جنگ و 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن در سخت ترین شرایط در همه صحنه ها حضور داشت، خصوصا از زمانی که فرمانده سپاه قدس شد بویژه در سوریه و عراق آنچه که باید از ولایت اطاعت پذیری می داشت، انجام می داد.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه چیزی جزء اسلام و انقلاب برای سردار مهم نبود، گفت: زندگی شهید سلیمانی خلاصه در انقلاب اسلامی و اطاعت پذیری از ولی فقیه بود.

وی در رابطه با موضوع شهادت شهید سلیمانی، افزود: انسان های الهی حق شان است که با شهادت بروند و دعای حاج قاسم این بود که "خدایا! مرگ و شهادت مرا بدست شقی ترین انسان های روی زمین قرار بده".

حجت الاسلام حسینی به فرمایشات و پیام مقام معظم رهبری و عینیت این جمله اشاره کرد و گفت: آمریکا با دست خود گور خود را کند و تیر  خلاص را زد؛ مقاومت قوی تر، محکم تر و با ثبات تر می شود و ملت های دنیا در مقابل دشمنان خود متحدتر می شوند.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: خون شهید سلیمانی یقینا یک اتحاد و وحدت عمیقی را در ملت ها و نیروهای مقاومت بوجود خواهد آورد که از دیشب تاکنون این مسئله مشهود است.

وی با بیان اینکه آمریکا هزینه خیلی سنگینی خواهد پرداخت، گفت: احمق هایی که نمی فهمند یا مرض یا عناد دارند بدنبال مذاکره با آمریکا و زمینه سازی برای مذاکره هستند اینها اگر دست برندارند یقینا در حرکت وحشیانه آمریکا همراه آمریکا هستند و  ایادی آنها محسوب می شوند.

 

https://www.dana.ir/1561001
ارسال نظر
نظرات