شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 19:11 منتشر شده در مورخ: 1398/10/14 شناسه خبر: 1561085
فرمانده سپاه کربلا مازندران:

حرکت مقاومت بدون ذره‌ای تردید و خدشه ادامه دارد

حرکت مقاومت بدون ذره‌ای تردید و خدشه ادامه دارد
فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: راه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی ادامه دارد و سلیمانی‌های دیگری هستند و حرکت مقاومت بدون ذره‌ای تردید و سستی و خدشه ادامه خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار محمدحسین بابایی عصر امروز در مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان جویبار با بیان اینکه دشمن از شنیدن نام سردار سلیمانی وحشت داشت اظهار کرد: سردار سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت‌های خالصانه پاداش خود را با شهادت دریافت کرد.
 
وی بااشاره به اینکه دشمن از سردار سلیمانی کینه داشت تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تا جنگ‌های 33 روزه لبنان و شکست اسرائیل و همچنین داعش که آمریکا 20 سال برای آن تلاش کرد، سردار سلیمانی همه این نقشه‌ها را خنثی کرد بخاطر همین دشمن نمی‌توانست سردار پرافتخار ما را تحمل کند.
 
فرمانده سپاه کربلا افزود: راه سردارشهید سلیمانی ادامه دارد و سلیمانی‌های دیگری هستند و حرکت مقاومت بدون ذره‌ای تردید و سستی و خدشه ادامه خواهد یافت.
 
بابایی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی برکات زیادی را در بر دارد اظهار کرد: سردار سلیمانی برای نسل ادامه دهنده انقلاب اسلامی در چهله دوم به الگویی تبدیل شده است و شهادت سردار سلیمانی این را نشان داد که فتنه‌ها تنها با خون پاک می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: شهادت سردار سلیمانی باید مسئولین ما را بیدار کند که دشمنان در کمین هستند.
 
فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: ازاین پس دشمن به دشمنی خود ادامه خواهد داد و اگر سست بجنبیم، می‌شویم مثل مردم مظلوم عراق و افغانستان؛ اما اگر محکم بایستیم اطراف کشورمان می‌شود مأمن گرگان خونخوار و ایران ما امن می‌شود.
 
بابایی تأکید کرد: وظیفه ما مقاومت و تبعیت از ولی امر مسلمین است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561085
ارسال نظر
نظرات