شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1398/10/15 شناسه خبر: 1561101
نماینده مردم تبریز مطرح کرد؛

ضرورت پاسخ‌گویی به جنایات ایالات متحده/ مذاکره مجدد با آمریکا بی‌معناست

ضرورت پاسخ‌گویی به جنایات ایالات متحده/ مذاکره مجدد با آمریکا بی‌معناست
نماینده مردم تبریز گفت: گفت: کسانیکه در میدان دیپلماسی به تعهدات خود پایبند نیستند در میدان جنگ نیز ظالمانه عمل خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  آناج، با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در واکنش به این ضایعه عظیم، همسو با تمامی مسئولین کشور عمل می‌کند.

وی گفت: اقدام بی‌شرمانه آمریکا ثابت کرد که ضرورت دارد پاسخ مناسبی از سوی مسئولین کشورمان داده شود. مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه جلسه دارد و زوایای شهادت فرمانده فقید سپاه قدس را برررسی خواهد کرد.

فرهنگی خاطرنشان کرد: برای پاسخ‌گوی به جنایات آمریکا نیازی به قانون جدیدی نداریم، اختیاراتی نیز در دست نیروهای مسلح کشورمان وجود دارد که می‌توانند در زمان و مکان مناسب انتقام خون شهیدان به ویژه حاج قاسم سلیمانی را بگیرند، مجلس هم اگر نیازی به مصوبه باشد اقدام خواهد کرد.

نماینده مردم تبریز تاکید کرد: بدیهی است کسانیکه حتی در میدان دیپلماسی به تعهدات خود پایبند نیستند در میدان جنگ نیز ظالمانه عمل خواهند کرد. طبیعتا مذاکره و تعامل با چنین دولتی بی‌معناست. مبنا همان توافق قبلی است که آمریکا از آن خارج شد. بنابراین سخن گفتن از باب مذاکره با آمریکا بیهوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561101
ارسال نظر
نظرات