شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1398/10/15 شناسه خبر: 1561191
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملکشاهی:

راه سردار سلیمانی ادامه دارد/ خون ملت برای مقابله با استکبار به جوش آمده است

راه سردار سلیمانی ادامه دارد/ خون ملت برای مقابله با استکبار به جوش آمده است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: ایران اسلامی پر از سردار سلیمانی است که در مقابل استکبار و ظلم و ستم خواهند ایستاد و راه آن سردار سرافراز را ادامه خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار،حجت الاسلام "علی صیدی نیا"، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با ایلام بیدار گفت: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سالها با مجاهدت دلیرانه خویش در میدان نبرد آرزوی شهادت داشت، شهادت این سردار سرافراز اسلام و همرزمانش را حضرت بقیه الله الاعظم، فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری، ملت غیور ایران و خانواده محترمشان تسلیت عرض می نمایم.

 

وی اظهار کرد: شهید سلیمانی مرد میدان جهاد و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ بود و امروز با شهادتش خون ملت ایران اسلامی برای مقابله با آمریکای تروریست بیش از هرزمان به جوش آمد.

 

صیدی نیا افزود: شهادت سردار سلیمانی برای رهبر معظم انقلاب همچون شهادت مالک اشتر برای امام علی(ع) بود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: دشمن بداند که ما هیچ وقت در مقابل آنها سر خم نمی کنیم و آنها را کدخدا نمی پنداریم.

 

وی یادآور شد: ایران اسلامی پر از سردار سلیمانی است که در مقابل استکبار و ظلم و ستم خواهند ایستاد و راه آن سردار سرافراز را ادامه خواهند داد.

 

صیدی نیا تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل خیال نکنند که دیگر حاج قاسم نیست و آنها می توانند در منطقه جولان دهند، بلکه طبق بیانات مقام معظم رهبری مطمئن باشند که انتقام سختی از آنها خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561191
ارسال نظر
نظرات