شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/15 شناسه خبر: 1561362
امام جمعه میاندوآب:

ولایتمداری و اخلاص ویژگی برجسته شهید سپهبد سلیمانی بود

ولایتمداری و اخلاص ویژگی برجسته شهید سپهبد سلیمانی بود
امام جمعه میاندوآب گفت: تنها منتظر یک اشاره رهبری هستیم تا دشمن ببیند چه بلایی بر سر او می آوریم و قطعا انتقام سختی در راه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی تنها متعلق به خانواده سلیمانی نیست بلکه متعلق به تمام مردم ایران و امت اسلام است.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به عوامل ماندگاری انسان ها، افزود: کسی که با فدای جای ماندگار می شود با کسی که با پول و…. ماندگار می شود تفاوت بسیاری دارد.
وی با اشاره به اینکه حاج قاسم، مظلومانه زندگی کرد و مظلومانه به شهادت رسید، گفت: حاج قاسم سلیمانی جان خود را فدا کرد و برای دفاع از ارزش ها و ولایت و وطن، شبانه روز تلاش کرد و در میدان رزم جانفشانی کرد.
حسن زاده تصریح کرد: امروز برای همه آشکار شده که اگر حاج قاسم نبود ما باید در داخل کشور با داعش می جنگیدیم.
امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی محبوب قلوب بوده و هست و امروز همه ما قاسم سلیمانی هستیم.
وی با اشاره به مقام و جایگاه شهید و شهادت، افزود: کفن شهید یعنی همان لباس های بهشتی و در اهمیت جایگاه و مقام شهید همین بس که امیرالمومنین(ع) در محراب شهادت گفتند که “فزت و رب الکعبه” و این نشان می دهد که رستگاری در شهادت است.
حسن زاده با بیان اینکه ایران پر از سلیمانی هاست و دشمن را این بداند، افزود: تنها منتظر یک اشاره رهبری هستیم تا دشمن ببیند چه بلایی بر سر او می آوریم و قطعا نیز انتقام سختی در راه است.
امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه شهدا جزو شفاعت کنندگان روز جزا هستند، گفت: شهادت آرزوی حاج قاسم بود و به آرزویش نیز رسید.
وی با اشاره اینکه حاج قاسم امروز دلربایی می کند، افزود: این نشان دهنده اخلاص و خداباوری حاج قاسم است.
حسن زاده با بیان اینکه ما در خواب بودیم و حاج قاسم شهید شد، گفت: باید به ارزش ها اهمیت داد.
وی به انتخابات آینده مجلس اشاره و تصریح کرد: باید در انتخابات کسی را انتخاب کرد که ادامه دهنده راه شهید سلیمانی باشد و از راه و خون او و از ولایت دفاع کند و مدافع کشور باشد.
امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه حاج قاسم در امور نظامی و معنوی سرآمد بود، اظهار کرد: ارتباط با خدا و ارتباط با ولایت از ویژگی های برجسته شهید سلیمانی بود که باید مورد توجه همه باشد.
وی با اشاره به اینکه هر چه داریم به برکت ولایت و خون شهداست. افزود: رابطه با ولایت است که این انقلاب را حفظ کرده است و همه باید مانند حاج قاسم مطیع امر ولایت و سرباز ولایت باشیم.
امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: مسئولان یعنی همه کسانی که مسئولیت دارند باید مانند حاج قاسم فدایی انقلاب و نظام و خادمان مردم باشند.
حسن زاده اظهار کرد: حاج قاسم دشمن شناس و اهل مشورت و اهل نظم بود و در امورات زندگی خویش و امورات نظامی؛ نظم وانضباط حرف اول را می زد.
امام جمعه میاندوآب افزود: باید دشمن شناس باشیم نه اینکه برجام را در ۲۰ دقیقه به تصویب برسانیم.
وی با بیان اینکه دشمنان شش ماه برای ترور شهید سلیمانی برنامه ریزی می کردند، گفت: آمریکای جنایتکار دشمن اسلام و مسلمین است و نباید ساده لوح بود و حرف از مذاکره زد.
حسن زاده تصریح کرد: از مهم ترین ویژگی های حاج قاسم، در اوج قدرت، بسیار رئوف و مهربان بود.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561362
ارسال نظر
نظرات