شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1398/10/16 شناسه خبر: 1561655
از طریق فن‌بازار صورت می‌گیرد؛

برگزاری فستیوال فناوری سلامت در کرمانشاه

برگزاری فستیوال فناوری سلامت در کرمانشاه
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از برگزاری فستیوال فناوری سلامت در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: فستیوال فناوری در حوزه سلامت و پزشکی بیست و ششم دی ماه از طریق فن بازار منطقه کرمانشاه برگزار می شود.

وی عنوان کرد: به حضور در این فستیوال از صاحبان ایده حوزه سلامت و پزشکی دعوت و ثبت نام ایده ها انجام شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه بیان کرد: تسهیل گری تجاری سازی با واحدهای صنعتی در فن بازار مورد نظر است.

محمدی با بیان اینکه حوزه سلامت، پزشکی، غذا و دارو تخصصی هستند، گفت: در این راستا با دانشگاه علوم پزشکی همکاری داریم و بر کاربردی بودن این ایده ها در فرآیند درست داوری برای تجاری سازی تاکید خواهد شد.

وی افزود: برهمین مبنا به مربیان فناور نیاز داریم تا صاحبان ایده را با تهیه مطالعه امکان سنجی توجیه کنند و هزینه های اجرا و پیش بینی بازار در آن مشخص شود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: همچنین نشست تسهیل گری تجاری با واحد صنعتی اسلوب صنعت پارس به عنوان تنها تولید کننده اسید سولفوریک کشور در کرمانشاه برگزار شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه عنوان کرد: در این راستا صاحبان ایده و واحدهای فناور و نیاز واحدهای فناوری را شناسایی و بهم رسانی می کنیم تا حداقل بخشی از نیاز فناورانه از طریق فن بازار کرمانشاه تامین شود.

وی از انعقاد تفاهم نامه ای با کره جنوبی خبر داد و افزود: در سایت آی کاتک آن دسته از فناوری هایی که قابل رفع شدن نیستند با حمایت مستقیم شهرک صنعتی و فن بازار، مستند سازی و به انگلیسی ترجمه و بارگذاری می شوند تا اگر در کره جنوبی امکان پاسخ گویی به این فناوری فراهم است مورد بررسی قرار گیرد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: به دنبال انعقاد تفاهم نامه با کره جنوبی، صاحب فناوری از کره جنوبی و متقاضی فناوری از کشور ایران در نشستی مشترک حاضر می شوند و در واقع با این تفاهم نامه درصدد هستیم بازی گران فناوری را به صورت سیستماتیک بهم برسانیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561655
ارسال نظر
نظرات