شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:13 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561821

هشدار رئیسعلی های دلواری به ترامپ/آقای قمارباز،منتظر پاسخ فرزندان رئیسعلی باش

هشدار رئیسعلی های دلواری به ترامپ/آقای قمارباز،منتظر پاسخ فرزندان رئیسعلی باش
یکی از نوادگان شهید رئیعسلی دلواری گفت: ترامپ دیوانه و قمار باز آماده باشد رئیسعلی ها منتظر یک اشاره رهبر عزیزمان هستند و مطمئن باش همانطور که انگلیسی ها را از ایران بیرون کردیم تو را هم بزودی از صحنه دنیا محو میکنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس؛ حیدر شاکر یکی از نوادگان شهید رئیسعلی دلواری در تحلیل خود از «واکنش ایران در قبال این اقدام تروریستی» گفت: کشور فعلا مشغول مراسم تشییع است و پیام این تشییع برای دنیا این است که خون ملت به جوش آمده، بعد از این مراسم حتما سیاست ملی و منطقه‌ای کشور واکنش را مشخص می کند.

وی گفت: ترامپ خبیث باید تا پایان عمر سیاسی خود در حالت آماده باش بسر ببرد که این ضربه‌ای به آمریکاست. ترامپ فرهنگ سیاسی ایران را درک نکرد و نفهمید شهید بیش از دوران زنده بودن خود، مولفه های امنیت ملی کشورش را ارتقا می دهد.

شاکر تصریح کرد: خون سردار سلیمانی با برکت بود زیرا هیچ اتفاقی تا این اندازه نمی‌توانست حلقه وصل بین ترامپ، آمریکایی‌ها و داعش را نمایان کند و روح تازه ای در جریان مقاومت در دنیا بدمد و هیچ چیز نمی‌توانست از حالا تا آینده، مولفه های امنیتی آمریکایی‌ها را دچار ضعف کند.

وی گفت: آمریکا مجبور است در آماده باش به سر برد که مرز ناپذیر است و ترامپ رسوایی‌های مربوط به استیضاحش را می خواست تحت پوشش قرار دهد.

نوه شهید رئیسعلی دلواری ادامه داد:  قطعاً هیچ چیزی نمی‌تواند مرهم زخمی به این بزرگی باشد، درد شهادت سردار وطن کم نیست که اینگونه میلیون‌ها نفر را از راه دور و نزدیک برای چندین ساعت به خیابان‌ها کشانده است .

وی در پایان گفت: ترامپ دیوانه و قمار باز آماده باشد رئیسعلی ها منتظر یک اشاره رهبر عزیزمان هستند و مطمئن باش همانطور که انگلیسی ها را از ایران بیرون کردیم تو را هم بزودی از صحنه دنیا محو میکنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1561821
ارسال نظر
نظرات