شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561823
یادداشت؛

احیای یک وحدت با شهادت سردار سلیمانی

احیای یک وحدت با شهادت سردار سلیمانی
مردم ایران از پیر و جوان، از همه احزاب و گروه‌ها عشق‌شان به بزرگ‌مردی است که چهل سال خدمتش را در نظام به خاطر مردم و رضای خدا کار کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس ؛ مردم ایران از پیر و جوان، از همه احزاب و گروه‌ها عشق‌شان به بزرگ‌مردی است که چهل سال خدمتش را در نظام به خاطر مردم و رضای خدا کار کرده است.

سردار هیچگاه خودش را ندید بلکه خداوند، رهبری و مردم را در نظر داشت و این امر باعث شد که امروز عاشورای دیگر داشته باشیم.

شهید سلیمانی آسمانی شد و با آسمانی شدن خود بساط استکبار را یک‌تنه به هم ریخت. همانطور که سلیمانی خود گفته بود: «برای ترامپ فقط من کافی هستم.» امروز می‌فهمیم که شهید سلیمانی هم رزمنده بود و هم عارف. حرف او اکنون تعبیر شده است.

شهادت سردار سلیمانی در میان مردم ایران همبستگی ایجاد کرد و همه سردمداران ظالم جهان از جمله آمریکا و ایادی آن امروز به حاشیه رفته‌اند. وسعت تشییع پیکر سردار سلیمانی را در عراق و شهرهای ایران را دیدیم، همه ایران برای سردار سلیمانی و همکارانش یکپارچه عزادار شده‌اند، هرکسی را می‌بینید احساس می‌کنید که یکی از نزدیکانش را از دست داده است. ملت ایران یکپارچه با ندای رهبری برای مبارزه آماده شده‌ و محور مقاومت را با قدرت و اقتدار پیش خواهند برد.

حاج قاسم همه این خدمات بزرگ و خدمات بزرگ دیگری که شاید همه آنها هیچگاه در این دنیا آشکار نشود را با “اخلاص” انجام داد.سردار سلیمانی در طول حدود بیست سال فرماندهی نیروی قدس و به رغم حماسه آفرینی های متعدد فقط یکبار آنهم حدود چند ماه قبل و پس از اصرار و پیگیری زیاد بصورت غیرمنتظره ای حاضر به مصاحبه رسمی شد و پرده را از گوشه ای از رشادت هایش در جریان جنگ ۳۳ روزه آن هم بصورت ضمنی برداشت!این اخلاص، شیطنت ها و خباثت هایی که دشمنان و یا فریب خوردگان داشتند خنثی کرد و برای این شهید بزرگ محبوبیتی فوق‌العاده رقم زد.

این محبوبیت ،ذره ای از قدرت خداوند است که به برکت گوهر اخلاص او نمایان شده است. اخلاص او زمینه عنایت خداوند را بگونه ای فراهم کرد تا دل های مردم از زن و مرد، پیر و جوان و حتی خردسال از سلایق و گرایشات مختلف سیاسی و مذهبی به او جلب شود.

ژنرال سلیمانی غربی ها که بدلیل همان صمیمیتش مردم و دوستانش او را حاج قاسم صدا می‌کنند فصل تازه ای را خواهد گشود چرا که به گفته رهبر حکیم انقلاب اسلامی و محبوب و مراد حاج قاسم:”نطق شهدا پس از شهادتشان باز می شود”.سردار آسمانی ما  “قهرمان ملی” ایرانیان و “چهره بین المللی مقاومت” بود.

حسن ختام این نوشته، آیه شریفه سوره مبارکه مریم است:

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا

همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آنها را (در نظر خلق و حق) محبوب می‌گرداند.

علی دلواری یکی از نوادگان شهید رئیسعلی دلواری

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1561823
ارسال نظر
نظرات