شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561890
فرماندار کنگان:

کنگان توانایی رفع بی‌سوادی در جامعه را دارد

کنگان توانایی رفع بی‌سوادی در جامعه را دارد
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان در سالن اجتماعات آموزش پرورش این شهرستان برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل سپاس،سیدعلی‌پاک‌نژاد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان اظهارداشت: اگر به پایه و اساس آموزش و پرورش نگاه کنیم سوادآموزی یک امر مهمی است که شهرستان باید آمادگی ریشه کنی بی‌سوادی را داشته باشد.

فرماندارکنگان افزود:شهرستان کنگان یک شهرستانی با ظرفیت بالا و فرهنگ اصیلی که دارد توانایی رفع بی‌سوادی در جامعه را دارد و این نیاز است که مردم نیز به ما کمک کنند تا این معضل را از جامعه رفع کنیم.

وی ادامه داد:سعی کنیم به آموزشیاران و سواد آموزان انگیزه بدهیم و آن‌ها را تشویق کنیم تا بتوانند در جامعه به طور موثر در جهت رفع بی‌سوادی تلاش کنند و همچنین نیاز است فرهنگیان شهرستان نسبت به این امر توجه جدی داشته باشند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان گفت:تشکیل مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه یار در دستور کار شهرستان است و با تشکیل این مجمع که از نیاز های اساسی است می‌توانیم در جهت رفع مشکلات آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان گام برداریم و امیدوارم هرچه سریعتر این‌مجمع تشکیل شود.

نماینده عالی دولت در کنگان بیان‌ کرد:برای استفاده بهینه از فضا‌های آموزشی شهرستان برنامه ریزی و ساماندهی فضاهای یک امر جدی است و باید به این مهم توجه کرد .

وی در ادامه گفت:شهرستان کنگان با روند مهاجرت مواجه است و سالانه رشد جمعیتی دانش‌آموزی داریم که نیاز است برای این امر برنامه‌های ریزی‌های لازم توجه شود تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

پاک‌نژاد عنوان کرد:تقویت مدارس خواص در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان است

این مقام مسول با بیان اینکه ۱۱ مدرسه در شهرستان در حال ساخت است گفت:پروژه‌های آموزشی شهرستان که در حال ساخت هستند با جدیت کامل پیگیری می‌شوند که در آینده با مشکلات کمبودفضای آموزشی مواجه نشویم، امید است با پیگیرهای مکرر نوسازی و آموزش و پرورش این پروژه ها در آینده ای نزدیک اتمام و مورد استفاده دانش آموزان قرار گیرند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1561890
ارسال نظر
نظرات