شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561893
حجت‌الاسلام شهاب مرادی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

خانواده ها نام فرزند تازه متولد شده خود را "قاسم" بگذارند

خانواده ها نام فرزند تازه متولد شده خود را "قاسم" بگذارند
شهاب مرادی، کارشناس خانواده درباره تعظیم نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه اسلامی گفت: خانواده های ایرانی که تا پایان سال 98 صاحب فرزند پسر می شوند برای عرض ارادات و تشکر و پاسخ محکم به جریان استکبار جهانی به پرچمداری آمریکا نام فرزندشان را "قاسم" انتخاب کنند.

شهاب مرادی، کارشناس خانواده در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره تعظیم نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه اسلامی گفت: خیلی خوب است که همه خانواده های ایرانی حتی در منطقه مقاومت اسلامی برای بزرگداشت یاد و خاطره این شهید عزیز اقدام درخوری انجام دهند.

این کارشناس خانواده افزود: خیلی از دوستان و افراد تاثیرگذار جامعه پیشنهاد داده اند به دلیل رویکردی که در فعالیت های اجتماعی دارم کاری برای این شهید بزرگوار و سردار دلها انجام دهیم.

مرادی با اشاره به تجربه نامگذاری فرزندان دختر تازه متولد شده در بازه زمانی ماه مبارک رمضان به نام جناب خدیجه سلام الله علیها گفت: پیشنهاد بنده این است که خانواده های ایرانی که تا پایان سال 98 صاحب فرزند پسر می شوند برای عرض ارادات و تشکر و پاسخ محکم به جریان استکبار جهانی به پرچمداری آمریکا نام فرزندشان را "قاسم" انتخاب کنند.

وی از همه مخاطبان برنامه آیینه خانه و مردم خوب کشورمان خواست تا در دعوت عمومی به این اقدام اثرگذار اجتماعی مشارکت کنند و خانواده ها را برای این نامگذاری تشویق نمایند.

همچنین خانواده هایی که در این اقدام همراه می شوند این اقدام خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا نمایشی از حس قدردانی و بزرگداشت نسبت به این شهید والامقام و پاسخ محکمی به عربده کشی های دولت آمریکا باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1561893
ارسال نظر
نظرات