شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561924
سردار وحیدی:

دشمن بداند از انتقام نمی‌گذریم

دشمن بداند از انتقام نمی‌گذریم
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم پاسداشت شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش در شیراز گفت: دشمن بداند هرگز خسته نیستیم و از هر روز آماده‌تریم، به خدا و رسول او آنچنان انتقامی از دشمنان بگیریم که هیچگاه فراموششان نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از شیرازه، سردار احمد وحیدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم پاسداشت شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش در شیراز گفت: شهادت سردار سلیمانی نشان داد که راهی که می‌رویم راه درستی است، عده‌ای می‌گفتند ما در سوریه چه می‌کنیم؟ امروز همه مردم با حضور خود ثابت کردند آن مسیر راه حق بوده است.

وزیر دفاع اسبق جمهوری اسلامی ایران افزود: خون شهید سلیمانی وجود آمریکا را از منطقه دفع و حذف خواهد کرد. 

وحیدی اظهار کرد: مردم ما نشان دادند که با تمسک به بیانیه گام دوم آماده برای آغاز توفنده و پرشتاب ادامه مسیر انقلاب هستند؛ این خون پاک چنین حضوری را به ارمغان آورد و انقلاب ما را برای چهل سال آینده بیمه کرد. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: این خون پاک نشان داد که از دامن رهبر ما چه ستارگانی به آسمان می‌روند، عده‌ای شاید پیش از شهادت سپهبد سلیمانی، فقط بُعد نظامی ایشان را می‌شناختند اما بُعد معنوی، اخلاقی و انسانی وی امروز و پس از شهادتش شناخته شد.

وحیدی خاطرنشان کرد: اگر امروز بخواهیم از حقانیت انقلاب و رهبری سخن بگوییم، این خون پاک، این شور و حضور و حماسه کافی نیست؟ 

وی همچنین خطاب به مردم ایران گفت: مرحبا به شما ملت، درود بر شما که رهبر خود را مانند نگینی در بر می‌گیرید و مجاهدین خود را قدرشناسید. 

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی افزود: امروز همه جوانان ما با وجود مشکلات، پای انقلاب هستند و متن جامعه در همراهی سردار و تسلی دل رهبری دیده شد. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تاکید بر این نکته که دشمن بداند ما از انتقام نمی‌گذریم اظهار کرد: ملت ما خود را در اوج عظمت می‌بیند، ملتی که رسول‌الله اعظم به آن افتخار کردند.

وی ادامه داد: برخی می‌گفتند جوانان جامعه مشکل دارند، از انقلاب خسته شده‌اند اما اینطور نبود، این حقیقت مردم بود و این امت و امام بزرگترین درس به ما بود.

وحیدی تصریح کرد: دشمن بداند ما هرگز خسته نیستیم و از هر روز آماده‌تر هستیم. به خدا و رسول او آنچنان انتقامی از دشمنان بگیریم که هیچگاه فراموششان نشود.

انتقام ما بسیار سخت، طولانی‌مدت و نابود کننده خواهد بود

وزیر دفاع اسبق جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه شهادت سپهبد سلیمانی تروریست‌ها را به بدترین شکل از منطقه بیرون خواهد برد، اظهار داشت: بیرون رفتن تروریست‌هایی مانند داعش از منطقه و حفظ سوریه پس از هشت سال از جمله برکات شهید سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی جسارت به حرم‌ها را از منطقه دور کرد، اضافه کرد: سپهبد قاسم سلیمانی روزی به شهادت رسید که مردم عراق با قوت در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و مردم سوریه نیز توانستند کشور خود را حفظ کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه خون شهید سلیمانی ناپاکی‌ها را شست و از بین برد، گفت: چه چیزی بزرگتر از این که مقام معظم رهبری اینچنین از مجاهدت‌های ایشان شهید سلمانی سخن گفتند.

وی در ادامه بیان کرد: قبل از شهادت سردار سلیمانی موانع بسیار و مشکلات بسیاری داشتیم، اما خون این شهید بزرگوار در صحنه‌های دفاع از مقاومت و مظلومیت، جان دوباره‌ای دمیده و إن‌شاءالله به زودی شاهد خروج کامل نیروهای آمریکا از منطقه خواهیم بود.

سردار احمدی خاطرنشان کرد: دشمنان گمان می‌کردند با ریختن خون شهید سلیمانی ملت مجاهد را دچار واهمه می‌کنند، اما نمی‌دانستند این امر موجب انسجام مردم می‌شود، این کار دشمنان ناآگاهانه بود.

وی عبارت "انتقام سخت" را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: دشمنان به حدی ترسیده‌اند که دائم حرف می‌زنند اما سعی می‌کنند با سران کشورها تماس بگیرند و آنها را قانع کنند که جمهوری اسلامی سخنی از انتقام سخت به میان نیاورد، آنچنان ترس وجودشان را گرفته که می‌گویند اگر زدید ما هم اماکن فرهنگی شما را می‌زنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مگر ما انتقام همه سودجویی‌های رژیم شاه را از اروپاها نگرفتیم، کارهای بسیاری داریم که خون شهدا در راس آنان است، انتقام ما بسیار سخت، طولانی مدت، گیج‌کننده و نابودکننده خواهد بود.

وی ابراز کرد: بزرگتر از انتقام فیزیکی که خواهیم گرفت، انتقامی‌ست که یک‌روزه نخواهد بود بلکه ادامه‌دار است، در واقع وارد دوران جدیدی شده‌ایم که به آن دوران قبل از شهید قاسم سلیمانی و دوران پس از قاسم سلیمانی خواهند گفت.

سردار احمدی بیان کرد: ما کارهای بسیاری از جمله دستگیری سربازان متجاوز آمریکایی در آب‌های خلیج فارس انجام دادیم که به دلیل رافت جمهوری اسلامی از آنان گذشتیم، اما این ماجرا متفاوت است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: با شهادت قاسم سلیمانی از سوی آمریکایی‌ها معلوم شد که راهی بن‌بست با آمریکا داریم اما راه سازش با آنان نداریم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1561924
ارسال نظر
نظرات