شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 18:16 منتشر شده در مورخ: 1398/10/17 شناسه خبر: 1561947
راه حاج قاسم ادامه دارد؛

سـردار دل‌ها در قلب تراکتـوری‌ها

سـردار دل‌ها در قلب تراکتـوری‌ها
مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تراکتور قبل از آغاز تمرین امروز با اهدای شاخه گل به یادمان شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور پیش از این به پاس قدردانی از رشادت‌ها و دلاوری‌های سردار سرافزار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل را به نام استادیوم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تغییر داده بود.

در همین راستا روز گذشته مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تراکتور با اهدای شاخه گل به مقام این شهید والامقام ادای احترام کرده و یاد و خاطره ایشان را گرامی شمردند. همچنین خبرنگاران شبکه سه سیما و شبکه استانی سهند این آیین را به صورت خبری و تصویری پوشش دادند. 

راه حاج قاسم ادامه دارد

ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سنبل، اسطوره، اسوه و غرور تمامی شیعیان جهان اسلام بود و این اتفاق باعث خدشه‌دار شدن غرور همه‌ی ما شد. معتقدم سرداران کشورمان همان راه سردار سپهبد شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.

وی ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، انتقام خون سردار سلیمانی باید گرفته شود تا حساب کار دست دشمنان بیاید. مردم ایران عزادار هستند و احساس می‌کنند عضوی از خانواده‌ی خودشان را از دست داده‌اند. 

الهامی با تأکید بر اینکه مردم ایران متحد و یکپارچه‌ مقابل دشمن ایستاده‌اند، اظهار کرد: آقای زنوزی به صورت کاملاً دلی نام ورزشگاه را به نام این شهید بزرگوار تغییر دادند. با توجه به اینکه تبریز شهر اولین‌هاست، نامگذاری اولین ورزشگاه به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، کمترین کاری بود که مهندس زنوزی و مردم تبریز در قبال این شهید بزرگوار انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی راه را به خوبی به سیاسیون و ورزشکاران نشان داد و امیدوارم راه ایشان تداوم داشته باشد.

مردانگی و شجاعت سردار زبانزد خاص و عام بود

مهدی تیکدری، بازیکن کرمانی تیم فوتبال تراکتور در واکنش به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: این خبر شوکه آور بود، ایشان به آرزویشان رسیدند و به نظرم، مردم سال‌ها از این واقعه در شوک خواهند بود. باور این اتفاق بسیار سخت است.

وی با بیان اینکه مردانگی، رشادت و سادگی سردار سلیمانی زبان زد عام و خاص بود، ادامه داد: سردار شهید سلیمانی همشهری من بود. ایشان همیشه خودش را به خطر می‌انداخت و توانست داعش را ریشه کن کند. خیلی‌ها هستند که انتقام ایشان را خواهند گرفت.  

مردم ایران قدردان هستند

ساسان انصاری، مهاجم تیم فوتبال تراکتور نیز درباره شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سپهبد شهید سلیمانی ابهت خاصی داشت و در کنار قدرت و رشادت، فرد خاکی بود.

وی تأکید کرد: شهادت لایق سردار سپهبد سلیمانی بود و بنده به نوبه‌ی خودم این اتفاق رو تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. به محض شنیدم خبر، دنبال تکذیبیه بودم که متأسفانه این خبر ناگوار تأئید شد، این جنایت باورنکردنی هست.

انصاری ادامه داد: مردم شریف ایران قدردان سردار خودشان هستند و این استقبال مردم از مراسم تشییع ایشان، قوت قلب بود که همه از ملت ایران همین انتظار را داشتند؛ چرا که مردم شریف ایران در بزنگاه‌ها در صحنه حضور دارند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1561947
ارسال نظر
نظرات