شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1398/10/18 شناسه خبر: 1562250
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

هیمنه ی پوشالی آمریکا در برابر ایران قابل شکست است

هیمنه ی پوشالی آمریکا در برابر ایران قابل شکست است
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: این اقدام شجاعانه هوافضای سپاه در بامداد امروز این پیام را ثابت کرد که هیمنه ی قدرت پوشالی آمریکایی در برابر قدرت ایران قابل شکست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، عنوان کرد: در پی اقدام غیر قانونی و جنایتکار آمریکا در ترور سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که انتقام سختی را از امریکایی ها خواهد گرفت چرا که آنها آغازگر یک جنگ و تجاوزی بودند که حق مالکیت عراق را به رسمیت نشناختند و یک فرمانده سپاه ایران را به شهادت رساندند.

وی گفت: ملت ایران هم خواهان انتقام سخت از آمریکایی ها بودند که جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز با اراده و قدرت موشک های هوافضا توانستند پایگاه های مجهز آمریکایی را مورد اصابت قرار دهند و اینها تنها یک سیلی به آمریکایی ها خواهد بود.

وی افزود: پیام این انتقام این بود که اگر اراده کنیم این قدرت و توان را داریم که از کشور و نظام و مردممان دفاع کنیم و اگر حماقت دیگری از آمریکایی سر زند قطعا با اقدام مقابله ای قوی تری روبرو خواهند بود و ما آنقدر قوی هستیم که هر جا اراده کنیم از منافع کشور خود دفاع خواهیم کرد .

فرمانده سپاه کردستان خاطر نشان کرد: این اقدام شجاعانه هوافضای سپاه در بامداد امروز این پیام را ثابت کرد که هیمنه ی قدرت پوشالی آمریکایی در برابر قدرت ایران قابل شکست است و هیمنه ی پوشالی آنها را خُرد کردیم و پیروزی از آن جمهوری اسلامی ایران است چرا که خداوند ما را یاری خواهد کرد و قطعا در این مسیر دفاع از کشورمان، اتحاد و یکپارچگی کشور ما و حضور مردم در تشییع پیکر این مرد آسمانی این پیام را به دنیا مخابره کرد که همه مردم ایران پشت نظام و رهبری هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562250
ارسال نظر
نظرات