شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1398/10/18 شناسه خبر: 1562283
امام جمعه سرعین:

حمله موشکی سپاه ضربه سنگین به قدرت پوشالی آمریکا بود

حمله موشکی سپاه ضربه سنگین به قدرت پوشالی آمریکا بود
امام جمعه سرعین گفت: حملات موشکی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران به پایگاه عین‌الاسدضربه‌ای سنگین به هیمنه پوشالی ارتش متجاوز و تروریست آمریکا وارد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمود اصغری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد، اظهار داشت: در این عملیات رزمندگان نیروی هوا فضای سپاه با شلیک ده‌ها فروند موشک، پایگاه ارتش متجاوز آمریکا موسوم به عین‌الاسد را در هم کوبیدند.

وی افزود: حملات موشکی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران به پایگاه عین‌الاسد، ضربه‌ای سنگین به هیمنه پوشالی ترامپ و ارتش متجاوز و تروریست ارتش آمریکا بود.

امام جمعه سرعین گفت: ترامپ با حرکت احمقانه خود نشان داد چیزی از سیاست نمی داند؛ او با زیر پا گذاشتن قانون ، حضور رسمی سردار شهید سلیمانی در عراق را نادیده گرفت و به صورت ناجوانمردانه سردار ما را ترور کرد.

وی با بیان اینکه دولت ترامپ با این حرکت عنوان تروریست دولتی را برای خود برگزید، تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند با حملات دیشب یک سیلی به آمریکا زده شد، ما نیز تا اخراج کامل اشغالگران از منطقه و نابودی استکبار آرام نمی گیریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562283
ارسال نظر
نظرات