شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1398/10/18 شناسه خبر: 1562291
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:

حملات موشکی سپاه به مواضع دشمن باعث خوشحالی مردم شد

حملات موشکی سپاه به مواضع دشمن باعث خوشحالی مردم شد
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: حملات موشکی سپاه باعث می شود تا آمریکا بداند که دیگر حضورش در منطقه به صلاح و امنیت آنها نیست و هر لحظه امکان موشک باران مواضعشان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بشیر خالقی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد، اظهار داشت: سردار سلیمانی انسانی پاک باخته ای بود که نه تنها در ایران بلکه در جهان جایگاه والایی داشت و با نابودی داعش جنایتکار باعث حیرت جهانیان شد.

وی افزود: بامداد امروز ملت ایران دیدند که در همان ساعتی که به سردار ما حمله تروریستی انجام شده بود ما نیز در همان لحظه به قلب پایگاه نظامی آمریکا در عراق شلیک کردیم و این مرحمی بر آلام مردم  ما در فراق سردار دلها شد.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت:حملات موشکی سپاه باعث می شود تا آمریکا بداند که دیگر حضورش در منطقه به صلاح و امنیت آنها نیست و هر لحظه امکان موشک باران  مواضعشان وجود دارد.

وی تصریح کرد: آمریکا با خوی وحشی خود باعث نا آرامی نه تنها خاورمیانه بلکه جهان شده است و با به شهادت رساندن شهید سلیمانی چهره گرگ صفتش بر همگان معلوم شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562291
ارسال نظر
نظرات