شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1398/10/19 شناسه خبر: 1562507
معاون سازمان صمت لرستان:

میادین میوه و تره‌بار فعال می‌شود/ توزیع ۱۷ هزار تن شکر در لرستان

میادین میوه و تره‌بار فعال می‌شود/ توزیع ۱۷ هزار تن شکر در لرستان
معاون سازمان صمت لرستان با اشاره به توزیع 17 تن شکر با نرخ دولتی در استان گفت: مقررشده میادین میوه و تره‌بار فعال شود که شهرداری موظف است در چندروزه آینده مکان‌هایی را اعلام کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حسین دالوند صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفت هزار تن شکر طی ۴۵ روز گذشته با نرخ مصوب دولتی توزیع‌شده است و ۱۰هزار تن دیگر بین واحدهای صنعتی توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه دو هزار تن برنج در بین اقشار مردم توزیع‌شده است افزود: ذخایر مواد غذایی در انبارها پر است تا حدودی که از انبارهای دیگر استان‌ها هم‌جوار نیز استفاده می‌شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان عنوان کرد: در جلسه تنظیم بازار کشور مقرر شد میادین میوه و تره‌بار فعال شوند که این امر به شهرداری موکول شده و موظف است در چندروزه آینده مکان‌هایی را اعلام کند، افرادی را معرفی می‌کنیم تا کالاهای اساسی را توزیع و به دست مصرف‌کننده واقعی برسانند، همچنین انبارهای خالی که در تملک تعاونی‌های سطح استان است در اختیار اداره غله قرار گیرد تا این اداره بتواند موجودی انبارها را به انبارهای استیجاری انتقال دهد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562507
ارسال نظر
نظرات