شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1398/10/19 شناسه خبر: 1562552
سردار تنهایی در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی:

مردم ایران نشان دادند که حاج قاسم های بسیاری در راه اند

مردم ایران نشان دادند که حاج قاسم های بسیاری در راه اند
سردار تنهایی، فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه با استقبال عالی شما در تشییع پیکر شهداء حاج قاسم های بسیاری در راه هستند، گفت: امروز آمریکا در تمام نقاط کره زمین در هرجایی که با مصالح مسلمین برخورد داشت اعم از یمن، سوریه، عراق و... به بن بست رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سردار علیرضا تنهایی، فرمانده دوران دفاع مقدس در مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در رحیم آباد رودسر با بیان اینکه روز پایان کار انقلاب اسلامی ما روزی است که مستضعفین به حق خود برسند اظهار کرد: قطب اولی که خداوند مقصد همه انبیا الهی تشریح کرد: مستضعفین، مومنین و شهدا هستند.

سردار تنهایی هدف انقلاب اسلامی را سازماندهی و ایستادگی در برابر مستکبرین و کافرین دانست و افزود: به لطف پروردگار انقلاب اسلامی به خوبی توانست خود را به دنیا معرفی کند و با کسب اعتماد مقابل آمریکا بایستد.

فرمانده دوران دفاع مقدس گیلان با اشاره به آمریکا به عنوان مظهر ظلم و ستم گفت: با توجه به تعالیم قرآن مجید استکبار را تحمل نمی‌کنیم و این مسیر جز با پشتیبانی مردم هموار نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه با استقبال عالی شما در تشییع پیکر شهداء حاج قاسم های بسیاری در راه هستند خاطر نشان کرد: امروز آمریکا در تمام نقاط کره زمین هرجایی که با مصالح مسلمین برخورد داشت اعم از یمن، سوریه، عراق و... به بن بست رسیده است.

سردار تنهایی با تاکید بر اینکه ما برای احقاق حقوق مستضعفین تا آخر ایستادگی خواهیم نمود ابراز کرد: این تازه ابتدای راه ما است.

وی با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین به عنوان اصلی ترین خار چشم آمریکا و تاثیر وجود حشدالشعبی و پایگاه های مردمی آن ادامه داد: آمریکا هرچقدر بیشتر تقویت شود باز مجبور به مقابله با آنان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562552
ارسال نظر
نظرات