شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1398/10/19 شناسه خبر: 1562574
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع):

شهادت حاج قاسم سلیمانی، گام دوم انقلاب را بیمه کرد

شهادت حاج قاسم سلیمانی، گام دوم انقلاب را بیمه کرد
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: اگر امروز خبر شهادت مالک اشتر سیدعلی رسید بدانید این سرزمین صدها مالک اشتر دارد. خون سردار مایه حیات اسلام است. و جبهبه مقاومت امروز با تمام وجود در مقابل آمریکا ایستاده است و آمریکایی ها به بن بست رسیده اند و هر جای عالم امریکایی دیده شود مردم از آان ها نفرت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری امروز در جمع عظیم مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان لردگان گفت: این حضور با شکوه شما مردم شهرستان لردگان قابل تقدیر است .


وی افزود: قدرت و پشتیبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم هستند و سیل عظیمی از مردم سراسر کشور در مراسم عزاداری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک پیام بزرگ برای آمریکا و دشمنان انقلاب بود.
 
حاج قاسم سیدالشهدا مقاومت بود

وی تصریح کرد: زمانی که ما خواب بودیم حاج قاسم سلیمانی بیدار بود و از تمام ملت های مظلوم جهان دفاع می کرد، اما امروز پس از شهادت این سردار عزیز و بزرگوار سپاه اسلام و تمام ایران امروز خواهان انتقام حاج قاسم سلیمانی هستند، در واقع حاج قاسم سیدالشهدا مقاومت بود.
 
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) با اشاره به ایام فاطمیه گفت: رزمندگان اسلام چه در دوران جنگ و چه در هر شرایطی همیشه به حضرت زهرا (س) توسل داشته اند و این ویژگی به خصوص در سپهبد شهید سلیمانی بسیار برجسته تر بود.
 

خون حاج قاسم سلیمانی به اندازه دوران حیات ایشان تاثیرگذار بود
 
وی در ادامه افزود: در ابتدا شهدای مدافع حرم چندان شناخته شده نبودند اما زمانی که سردار همدانی شهید شد آنگاه بود که مردم این عزیزان را شناختند مراسم و عزاداری های گسترده ای گرفتند نمونه آن مراسم سپهبد شهید سلیمانی بود، در واقع خون حاج قاسم سلیمانی به اندازه دوران حیات ایشان تاثیرگذار بود.
 
بزرگترین هدف سردار شهید سلیمانی اتحاد جهان اسلام بود

سردار اکبری همچنین تصریح کرد: بزرگترین هدف سردار شهید سلیمانی اتحاد جهان اسلام بود و امروزه  پشتیبانی و وحدت نیاز کشور ما است، قدرت نظام جمهوری اسلامی ملت ایران هستند، سپهبد شهید سلیمانی یکی از برجسته ترین ژنرال های نظامی جهان و از طرفی یک عارف، معلم، روحانی، سیاستمدار بی نظیر بود.
 
حاج قاسم گنجینه ای از معرفت های اخلاقی بود

وی با اشاراه به شخصیت سردار شهید سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی یک خصوصیت بزرگی داشت که اگر ما نیز داشته باشیم موجب محبوبیتمان در بین آماد مردم خواهد شد، حاج قاسم ذلیل بود در مقابل خداوند و عزیز شد در مقابل مردم و سرباز ولایت بود.
 
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع)، به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شهادت حاج اسم سلیمانی اشاره کرد و گفت : که ایشان حتی در جنگ هم شرع را رعایت می کردند، در هر شرایط و موقعیتی شرع را انجام می داد، این نشانه خدا دوستی آن شهید عزیز بود و امروز باید هر کدام از ما یک عهد و پیمانی ببندیم؛ بیاییم رفتارهای حاج قاسم را الگو قرار دهیم و به آن عمل کنیم، حاج قاسم گنجینه ای از معرفت های اخلاقی بود، این عاقبت بخیری حاج قاسم به این جهت بود که در هر کار خیری که رضایت خداوند در آن بود پیشقدم بود همانند کمک به مردم سیل زده کشور در سال گذشته.
 
سردار اکبری گفت: آرزوی حاج قاسم شهادت بود، ایشان نماد و سمبل یک تفکر و پرورش یافته مکتب امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) بودند و شهادت حاج قاسم آغاز کار است که با اتحاد جهان اسلام، آمریکا هر لحظه کابوس خواهد دید.
 
دشمنان بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی ها دارد

وی افزود: دشمنان بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی ها دارد و اگر چه سپاه اسلام اولین ضربه را به پایگاه تروریست های آمریکایی در عین الاسد عراق با بمباران موشکی زد اما دشمن به زودی نتیجه کار خود را به مراتب بدتر خواهد دید.
 
وی در ادامه اشاره داشت: اینکه چرا دولت آمریکا دست به چنین جنایت بزرگی زد و اینکه چرا سردار عزیز جبهه مقاومت را به شهادت رساندند، در واقع این را غربی ها مطرح کردند که اولین دلیلش این است که، دولت آمریکا پس از انهدام پهپاد آمریکا توسط ایران خود را تحقیر شده دیدند و تکنولوژی و قدرت آمریکا به شدت افول کرد.
 
سردار اکبری دلیل دوم این جنایت بزرگ را، ماجرای آرامکو در عربستان دانست و گفت:  آمریکا داعیه تامین امنیت آن را داشت و بارها گفتند که هیچ قدرتی توانایی نفوذ و زدن آن را ندارد در این زمینه نیز تحقیر شدند.
 
وی خاطر نشان کرد: نکته آخر اینکه از زمان حضور نیروهای نظامی آمریکا در منطقه ده ها و شاید صدها هزار نفر تلفات دادند، حالا آمریکا دلیل این همه تحقیر در جهان را در طراحی ها و قدرت نظامی سردار سپهبد شهید سلیمانی می دانستند. لذا دست به این جنایت بزرگ زدند، با این دلیل که سپهبد سلیمانی به عنوان یک قدرت نظامی و سیاسی در منطقه در عراق، سوریه و...  آمریکا را بارها تحقیر کرده بود.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1562574
ارسال نظر
نظرات