شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1398/10/19 شناسه خبر: 1562586
امام جمعه تبریز در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی؛

سیلی سپاه، آغاز راه انتقام بود/ وحدت ایمانی را از دست ندهیم

سیلی سپاه، آغاز راه انتقام بود/ وحدت ایمانی را از دست ندهیم
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: امیدواریم انتقام اصلی که همان پایان حضور فساد برانگیز آمریکا در منطقه است، به سر منزل مقصود برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت الاسلام والسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی که در مسجد جامع تبریز برگزار شد، اظهار داشت: از بازار و بازاریان قهرمان تبریز تشکر می‌کنم که این مراسم به همت و پیشنهاد این عزیزان تشکیل و منعقد شده است.

وی با قدردانی از بازاریان تبریز عنوان کرد: از همت شما که مغازه‌های خود را به مدت یک روز به احترام شهادت حاج قاسم تعطیل کردید، تشکر می‌کنم. تبریز باید هم اینگونه باشد و باید در تمام مراسم پیشتاز باشد، آفرین بر تبریزی‌ها و آذربایجانی‌ها که ما را در این راه سربلند کردید.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در خصوص تلاش برای تشییع سپبهد سلیمانی در تبریز گفت: تلاش زیادی کردیم که پیکر مطهر حاج قاسم در تبریز هم تشییع شود تا جایی هم موفق شدیم اما در نتیجه بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد.

وی با اشاره به اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی، زنده بودن انقلاب را به رخ همگان کشید، ابراز داشت: شهید سلیمانی در جناح‌ها و گروه‌های سیاسی نبود اما ذوب در انقلاب و خط نورانی امام راحل بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم درباره سیلی سپاه به آمریکا یادآور شد: باید به سپاه پاسداران تبریک گفت که تنها یک سیلی به دشمن زدند که نشان داده شود، ما در راه انتقام سخت توانا هستیم. امیدواریم انتقام اصلی که همان پایان حضور فساد برانگیز آمریکا در منطقه است، به سر منزل مقصود برسد.

وی درخصوص پایان حضور آمریکا در منطقه خاطرنشان ساخت: این حضور فساد انگیز را به فضل الهی و با کمک نیروهای نظامی و مقاومت منطقه به پایان خواهیم رساند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی وحدت آفرین بود، تاکید کرد: یکی دیگر از برکات شهید سلیمانی، جمع کردن آحاد مردم زیر تابوت این شهید بود، باید این وحدت را قدر بدانیم و آن را از دست ندهیم.

وی در پایان با اشاره به اشک‌های رهبر انقلاب هنگتم نماز بر پیکر شهید سلیمانی یادآور شد: آقاجتن با شما چه کرده‌اند که اینگونه در نمازتان اشک می‌ریزید؟مگر ما مرده‌ایم؟ رهبرا مبادا احساس تنهایی کنید. ما به فدای اشک‌های سوزانتان، ما هنوز زنده‌ایم و اجازه نخواهیم داد تا شما اشک بریزید.

انتهای پیام/

 
 

 

https://www.dana.ir/1562586
ارسال نظر
نظرات