شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1398/10/20 شناسه خبر: 1562746
امام جمعه سمنان:

انتقام سپاه لبیک به ندای مردم بود/ کاندیداها به مردم وعده‌های بیجا ندهند

انتقام سپاه لبیک به ندای مردم بود/ کاندیداها به مردم وعده‌های بیجا ندهند
امام جمعه سمنان با اشاره به انتقام سخت سپاه پاسداران با حمله به پایگاه عین الاسد آمریکا، گفت: این انتقام لبیکی به ندای مردم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی به ملت شریف ایران، گفت: سردار سلیمانی عاشورایی به شهادت رسید و مردم عاشورایی برای او عزاداری کردند.

امام جمعه سمنان با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری که فرمودند؛ با شهادت سردار سلیمانی قیامتی در جهان برپا شد، اظهار کرد: داشتن فرهنگ اخلاص و معنویت از مهم ترین ویژگی های این شهید بزرگوار است.

شاهچراغی در ادامه افزود: سردار سلیمانی اخلاص علوی را از امام علی(ع) آموخت و باید گفت ولایتمداری از ویژگی‌های ایشان است.

وی با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی از ویژگی‌های سردار سلیمانی است، اذعان کرد: مردم مشاهده کردند که از برجام هیچ آبی گرم نمی شود و فقط "مقاومت" کارساز بوده و نتیجه خواهد داد. 

امام جمعه سمنان تصریح کرد: مردم در مراسم های مختلف، فرهنگ مقاومت، شهادت طلبی و انقلابی گری شهید سردار قاسم سلیمانی را به رخ جهانیان کشیدند.

شاهچراغی با اشاره به انتقام سخت سپاه پاسداران با حمله به پایگاه عین الاسد آمریکا، گفت: انتقام سپاه پاسدارن لبیک گفتن به ندای مردم بود.

وی اظهارکرد: سیلی زدن به آمریکا باید ادامه پیدا کند، تا روزی که آمریکا در منطقه هیچ جایگاهی نداشته باشد.

امام جمعه سمنان با استناد به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص انتقام نهایی از صهونیست ها، گفت: از بین بردن استکبار آمریکا انتقام نهایی خون شهید سردار سلیمانی است.

شاهچراغی با اشاره به اعلام‌نظر قریب‌الوقوع شورای نگهبان درباره صلاحیت کاندیداها، تصریح کرد: کاندیدای انتخابات به مردم وعده‌های بی جا ندهند و برای انتخابات هزینه‌های سنگین نکنند.

وی در پایان از همه مردم استان که در مراسم عزاداری شهید بزگوار سپهبد قاسم سلیمانی شرکت کردند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562746
ارسال نظر
نظرات