شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1398/10/20 شناسه خبر: 1562786
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیله سوار:

تغییر نام فرودگاه «مهرآباد» به «سپهبد سلیمانی» پاسداشت حاج قاسم در بُعد جهانی است

تغییر نام فرودگاه «مهرآباد» به «سپهبد سلیمانی» پاسداشت حاج قاسم در بُعد جهانی است
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیله سوار خواستار تغییر نام فرودگاه «مهرآباد» به «سپهبد سلیمانی» شد و گفت: این کار علاوه بر حک شدن نام فرمانده جبهه مقاومت در تمام فرودگاه های جهان، منجر به تبیین خدمات جبهه مقاومت به جامعه جهانی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ظاهر سپریان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله‌سوار در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با بیان اینکه نامگذاری میادین، خیابان‌ها و سایر اماکن اثر داخلی دارد، گفت: نامگذاری یا تغییر نام مراکز بین‌المللی داخلی همچون فرودگاه‌ها، قطعاً اثر جهانی خواهد داشت.

وی خواستار تغییرنام فرودگاه بین المللی مهرآباد، به فرودگاه سپهبد سلیمانی شد و گفت: کمترین اثر این کار، حک شدن نام سردار پرفتوح جهان اسلام و فرمانده جبهه مقاومت در همه فرودگاه‌های جهان است که با اجرای برنامه های فرهنگی می توان عظمت وی و خدمتی که جبهه مقاومت با رهبری حاج قاسم در از بین بردن داعش به بشریت انجام داد برای همیشه و برای همه نسل‌های مختلف جامعه جهانی تبیین کرد.

این استاد دانشگاه در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اثرات این نام‌گذاری این است که من بعد هر هیئت دیپلماتیک که وارد تهران می‌شود، متوجه خواهد شد که پا در چه سرزمینی گذاشته است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1562786
ارسال نظر
نظرات