شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1398/10/20 شناسه خبر: 1562793
رئیس مجمع نمایندگان لرستان:

گام دوم انقلاب با نام «حاج قاسم» کلید خورد

گام دوم انقلاب با نام «حاج قاسم» کلید خورد
رئیس مجمع نمایندگان لرستان با بیان اینکه سپاه عزتمندانه یک سیلی بر صورت آمریکا نشاند گفت: خون شهید انقلاب را وارد مرحله تازه ای کرد و اراده ای از طرف خدا بود که گام دوم انقلاب با نام حاج قاسم کلید بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، عباس گودرزی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: سپاه عزتمندانه یک سیلی بر صورت آمریکا نشاند و تنها گوشه ای از انتقام سخت را به رخ آمریکا کشاند.

وی افزود: خون خواه شهید سلیمانی، جبهه مقاومت و عموم مستضعفین است و این پاسخ آخر ما نبوده و مهمتر از این که چه میزان خسارت جانی و مالی وارد شده این است که نشان داد آمریکا ضربه پذیر است و قدرت پوشالی دارد و طی ۷۰ سال اخیر هیچ کشوری جرات حمله به پایگاه های نظامی آمریکا را نداشته است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پس از این اقدام سپاه ایران، آمریکا پس کشید و این حاکی از ضعف آمریکاست و پذیرفتند که جمهوری اسلامی در این سالها چه میزان قدرتمند شده است.

وی بیان کرد: این پاسخ ایران قبل از تدفین شهید سلیمانی یک حرکت مقتدرانه بود و اگر پاسخی داده نمی شد آنها جسورتر می شدند و این اقدام ثابت کرد که آمریکا جرات تجاوز را از سر به در کند و ابهت و اقتدار آنها را در هم شکست.

گودرزی گفت: آمریکا به دنبال توسعه قدرت است و برای این کار می جنگد اما جمهوری اسلامی کشوری است که اهل تعدی به هیچ مرز و خاکی نیست اما اگر کشوری در برابر او قد علم کند پاسخ کوبنده ای می دهد.

وی تصریح کرد: اگر آمریکا دست از پا خطا کند ظرف ۲۴ساعت اسرائیل از منطقه حذف می شود و می دانند که با هر حرکتی ضررهای بیشماری به آنها وارد می شود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان اظهارداشت: آمریکا اگر قصد حمله داشت زمانی که پهپاد آنها سرنگون و یا کشتی توقیف شد اقدام می کردند. به هر اندازه تفکر انقلاب حاکم باشد دشمن دور می شود و به هر اندازه رعب باشد سبب جرات دشمن می شود.

وی افزود: در حالی که کشور دچار اختلافاتی شده بود اما خون شهید انقلاب را وارد مرحله تازه ای کرد و اراده ای از طرف خدا بود که گام دوم انقلاب با نام حاج قاسم کلید بخورد.

گودرزی با اشاره به پروژه های نیمه کاره عنوان کرد: پیگیری های لازم برای پروژه ها در حال انجام است و راه آهن، خوراک کودک، منطقه ویژه اقتصادی و سد آبسرده و شهید بروجردی در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: بیمارستان کوثر ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با بهره برداری از آن ۳۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد می شود و تعداد تخت ها به ۲۰۰ تخت افزایش می یابد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با اشاره به بودجه گفت: بودجه با شرایط فعلی کشور مناسب نیست چرا که اصلاح ساختار رخ نداد.

وی تصریح کرد: قرار شد خانه ها و خودروهای لوکس چد میلیاردی مالیات پرداخت کنند و همچنین شهرداری خانه های خالی را شناسایی کند و از آنها مالیات اخذ کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: منظور ما از اخذ مالیات هنرمندان، کتابفروشی نیست که ماهی یک میلیون درآمد دارد بلکه کسانی است که ماهی یک میلیارد تومان درآمد دارد و این معافیت های مالی مضر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1562793
ارسال نظر
نظرات