شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1398/10/22 شناسه خبر: 1563248
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد؛

اجرای 3 گروه موسیقی جشنواره ملی فجر در زنجان

اجرای 3 گروه موسیقی جشنواره ملی فجر در زنجان
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال جشنواره موسیقی فجر در زنجان به‌صورت گروهی برگزار و بخش تک‌نوازی به سال آینده موکول می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود علیمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: شانزدهمین جشنواره موسیقی فجر استان زنجان امسال در حالی برگزار می شود که بخش تک نوازی آن در سال آینده برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده امسال جشنواره موسیقی فجر صرفا در بخش گروه نوازی برگزار می شود و اجراهای تکی آن به فروردین سال آینده موکول شده است.

این مسئول بیان داشت: این تصمیم به منظور آمادگی بیشتر افراد برای شرکت در بخش تک نوازی جشنواره موسیقی اخذ شده است تا فرصت کافی برای علاقه مندان شرکت در این جشنواره ایجاد شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی با بیان اینکه استان زنجان آماده برگزاری جشنواره موسیقی فجر است، افزود: اسامی گروه‌هایی که اعلام آمادگی کرده اند به دبیرخانه جشنواره ملی فجر ارسال می شود.

علیمحمدی از شرکت 7 تا 10 گروه موسیقی در جشنواره فجر زنجان خبرداد و گفت: این گروه‌ها با یکدیگر به رقابت پرداخته و در نهایت اسامی منتخبان در مراسم اختتامیه اعلام می شود.

وی با اشاره به انتشار فراخوان این جشنواره از چند روز گذشته در زنجان، بیان داشت: این جشنواره همزمان با سی و پنجمین جشنواره ملی موسیقی فجر برگزار می شود و گوروه های از 10 بهمن به اجرای برنامه های خود می پردازند.

این مسئول خاطرنشان کرد: این جشنواره در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان تا 30 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1563248
ارسال نظر
نظرات