شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1398/10/22 شناسه خبر: 1563306
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجن:

یکهزار و 320 تُن عملیات شن و نمک‌پاشی انجام شد

یکهزار و 320 تُن عملیات شن و نمک‌پاشی انجام شد
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بروجن گفت: به‌منظور تسهیل در رفت و آمد و ایمنی تردد رانندگان، 450 کیلومتر از محورهای اصلی و فرعی برف‌روبی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل داورپناه در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، با اشاره به ورود سامانه بارشی اخیر به چهارمحال و بختیاری، گفت: با دریافت اطلاعیه سازمان هواشناسی کلیه راهداران و ادوات سنگین برف روب در شهرستان بروجن به حالت آماده باش درآمدند.
 
وی گفت: با تلاش شبانه روزی 25 راهدار مستقر در 6 راهدارخانه در سطح محورهای مواصلاتی، 450 کیلومتر از مسیرهای اصلی و فرعی شهرستان بروجن برف بروبی و شن و نمک پاشی شد.
 
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بروجن اضافه کرد: به منظور اجرای این عملیات و جلوگیری از انسداد راه های شهری و روستایی، 25 دستگاه لودر، گریدر و کامیون شن و نمک پاش بکارگیری شد.
 
داورپناه همچنین با اشاره به یکهزار و 320 تُن عملیات شن و نمک پاشی در راه های بروجن، گفت: محور شریانی اصفهان به بروجن و خوزستان با تردد روزانه 30 هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین یکی از محورهای مهم کشور در حمل بار و مسافر به شمار می رود.
 
وی تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه و ایمنی تردد رانندگان را از اهداف اصلی حضور شبانه روزی راهداران در محورهای مواصلاتی عنوان کرد.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563306
ارسال نظر
نظرات