شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1398/10/22 شناسه خبر: 1563314
در ۹ ماهه نخست امسال؛

۱۵۸۲ مورد حریق در اراک مهار شد

۱۵۸۲ مورد حریق در اراک مهار شد
رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۸۲ مورد آتش‌سوزی در اراک مهارشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک، در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۸۲ مورد آتش سوزی در اراک و اطراف آن رخ داده که بیشتر مربوط به فضای سبز بوده است.

آقازیارتی افزود: این حریق ها ۲۸۰۰ مجروح و ۲ فوتی بر جای گذاشته، ضمن اینکه تعداد حوادث رخ داده در این مدت مانند رانندگی، حیوانات، گیر کردن اعضای بدن، اشیای برنده و غیره نیز ۱۱۳۲ مورد بوده است.

وی با اشاره به اینکه این حوادث ۲۰۲ مصدوم و ۴۸ فوتی که بیشتر فوت شدگان مربوط به حوادث رانندگی هستند را بر جای گذاشته، اظهار کرد: این سازمان در بحث خدمات مربوط به استقرار خودروهای آتش نشانی در مراسم مختلف سطح شهر نیز ۸۰۶ مورد خدمت رسانی انجام داده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک، خاطرنشان کرد: ارائه ۱۴۸ مورد دستورالعمل ایمنی صدور پروانه، ۱۶۶ مورد بازدید کارشناسان جهت صدور اتمام بنای ساختمانی ،۸۳ مورد بازدید کارشناسی و علت‌یابی حریق، ۱۳ مورد بازدید از ساختمان‌های مخروبه سطح شهر جهت پیشگیری از حریق و ۱۳ مورد اخطار برای اصناف، از دیگر فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی در سال جاری است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563314
ارسال نظر
نظرات