شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 07:59 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563323
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

تشدید نظارت بر بازار تا فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد

تشدید نظارت بر بازار تا فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه تشدید نظارت بر بازار تا فروردین ماه سال آینده ادامه دارد گفت: برای جلوگیری از مواجه شدن با مشکل نوسانات قیمت در بازار ذخیره کالاهای اساسی در استان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به تشدید نظارت بر بازار زنجان از 24 آبان ماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد اظهار کرد: گروه‌های نظارتی در سطح استان افزایش یافته و فرمانداری‌ها نیز به موضوع نظارت بر بازار مکلف شدند.

وی با تاکید براینکه حوزه نظارت و بازرسی در سازمان تفکیک شده است تصریح کرد: با این کار نیرو‌ها به حوزه بازرسی بیشتر متمرکز شده و بازرسی‌ها را به طور مستمر انجام می‌دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان ابراز کرد: متاسفانه اغلب کالاهای اساسی استان از سایر استانها تامین می‌شود که در برخی مواقع این امر باعث ایجاد مشکل در بازار استان زنجان می‌شود.

وی عنوان کرد: در برخی مواقع استانهایی که تامین کننده کالاهای اساسی زنجان هستند با مشکل کمبود کالا و یا حمل و نقل مواجه می‌شوند که این مشکلات بر بازار زنجان نیز تاثیر می‌گذارد.

فغفوری با اشاره به اینکه در حال حاضر برای حل این مشکل ذخیره کالاهای استراتژیک انجام می‌شود افزود: ذخیره سازی متناسب با جمعیت استان انجام می‌شود.

وی با تاکید براینکه کار ذخیره اقلام استراتژیک استان از طریق اداره غله و شرکت پشتیبانی انجام می‌شود افزود: حدود 400 تن مرغ توسط شرکت پشتیبانی ذخیره می‌شود و نیاز استان به گندم در یکسال آینده نیز ذخیره شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه در حال حاضر می‌توان گفت که ثبات به بازار برگشته است عنوان کرد: امیدواریم این روند تا پایان سال ادامه داشته باشد و در صورت مواجه شدن با مشکلات باید به صورت همگام حرکت کنیم که مردم نقش ویژه و موثری را در حل این مشکلات دارند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563323
ارسال نظر
نظرات