شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:42 منتشر شده در مورخ: 1398/10/22 شناسه خبر: 1563363
فرمانده انتظامی استان اردبیل خبر داد:

دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو با 43 فقره سرقت در اردبیل

دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو با 43 فقره سرقت در اردبیل
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری سارقان حرفه ای در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد و گفت: در پرونده این سارقان 43 فقره سرقت وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سردار "هوشنگ حسینی" ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودرو خصوصا خودروهای مدل پایین در شهرستان اردبیل و رهاسازی خودرو ها پس از سرقت قطعات و لوازم داخلی آن، بررسی موضوع با تشکیل تیم های عملیاتی در دستور کار کارآگاهان تیم سوم اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت ها و افزایش کنترل های انتظامی مشخص شد، سرقت ها توسط 2 سارق حرفه ای و سابقه دار انجام که پس از هماهنگی با مقام قضائی سارقان در 2 عملیات جداگانه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به کشف یک دستگاه وانت نیسان و تعدادی لوازم و قطعات خودروهای مسروقه از مخفیگاه یکی از سارقان، گفت: سارقان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس لب به سخن گشوده و به ارتکاب 43 فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو اعتراف کردند.

سردار حسینی تصریح کرد: رانندگان به هشدارهای انتظامی و آموزش های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت خودرو توجه ویژه داشته و کاربردی کنند.

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1563363
ارسال نظر
نظرات