شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563453
طی بیانیه ای منتشر شد؛

پاسخ انقلابی شهید دشتستانی در حادثه سقوط بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی

پاسخ انقلابی شهید دشتستانی در حادثه سقوط بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی
در پی شهادت حدیث حیات داوودی دانشجوی دکتری شیمی در سانحه هوایی اکراین پدر وی بیانیه‌ای انقلابی در پاسخ به ضد انقلاب صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ صبح چهارشنبه بود که خبر ناگوار حادثه سقوط بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی که با کشته شدن ۱۷۶ سرنشین آن همراه بود، بار دیگر دل مردم کشورمان را به درد آورد. حدیث حیات داوودی  یکی از جانباختگان این سانحه هوایی، اهل روستای بویری دشتستان استان بوشهر است. در پی شهادت این دانشجوی دکتری شیمی، پدر وی بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
بقاء مختص ذات بی‌همتای اوست

اینک که دست تقدیر بر آن شده تا با غم فراق جانسوز حدیث عزیزم مرا بیازماید، به مصداق حدیث شریف «الصبر مفتاح الفرج» این‌بار نیز به ذات اقدس الهی متوسل می‌شوم و طلب استمداد می‌نمایم از ذات لایزالش، آنگونه که در روزهای سخت جهاد و نبرد و خون، پیکر هم‌رزمان شهیدم را در شلمچه و مجنون و فاو در آغوش می‌گرفتم، یاری می‌طلبم از دعای خیر مادران هم‌رزم شهیدم و با تمام وجود می‌گویم: خدایا راضیم به رضای تو.

در ادامه این بیانیه آمده است: خدایا تو خوب می‌دانی که در سخت‌ترین روزهای این انقلاب، در کنار مردمم، رهبرم و مدافعان میهنم بوده‌ام. امروز نیز همچون گذشته و قوی‌تر از گذشته پاسدار همه ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون هم‌رزمان شهیدم می‌باشد.

با نهایت وجود می‌گویم، آنچه گفتم دیدگاه و تفکر و اندیشه من است و خواهد بود.

«غلامحسین حیات داودی پدر شهید دکتر حدیث حیات داودی»

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1563453
ارسال نظر
نظرات